Szerző Téma: Geo. F. Trumper  (Megtekintve 61261 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #330 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 20:45:22 »
Igen, megunod  ;D

És van valami negatív változás a régebbi szappanoknál?
Vhogy sejtettem. ;D
Ezek szerint nagyon nem döglik be.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #331 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 20:59:18 »
Akkor rossz helyen vagy... Kéne egy profil töröltetés :crazy: :fetreng:

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #332 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 21:02:11 »
Sosem döglött be még szappanom, viszont még a legjobbakra is sikerült ráunnom   :naughty:

Vhogy sejtettem. ;D
Ezek szerint nagyon nem döglik be.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #333 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 17:01:28 »
Nem azért, de látta valaki a szantálos Skinfoodban összetevőnek a szantált?!

...aztán az is meglehet a parfüm mint összetevők közt szereplő jolly joker köppenye mögé bújik... de fura h egy ilyen összetevőt meg se említenek...

Mindenesetre illatát és teljesítményét tekintve nagy kedvenc.
Egy baja van... Amióta használom, vágyakozva nézem a Cologne-t is :crazy:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #334 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 19:50:33 »
Nem azért, de látta valaki a szantálos Skinfoodban összetevőnek a szantált?!

...aztán az is meglehet a parfüm mint összetevők közt szereplő jolly joker köppenye mögé bújik... de fura h egy ilyen összetevőt meg se említenek...

Mindenesetre illatát és teljesítményét tekintve nagy kedvenc.
Egy baja van... Amióta használom, vágyakozva nézem a Cologne-t is :crazy:
Más illata van ám a kölninek, sokkal édesebb. Ha a klasszik szantãl vonal jön be inkább, akkor D R Harris vagy C&E kölni.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #335 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 20:25:28 »
Dr Harris AS. Szantal vonalon nalam az a mindenvivo.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #336 Dátum: 2014. Szeptember 08. - 07:00:05 »
Más illata van ám a kölninek, sokkal édesebb.

Szerintem megegyezik a GFT szantál Cologne és Skinfood illata. Lehet h "lehelletnyi" eltérés van a 2 között,
(amit az én orrom nem is érez) de nem olyan eltérés mint pl Edwin Jagger szantál balzsam/szappan között.
Inkább (nyilván) az erőssége/tartóssága más.
A skinfood illata nagyon hamar elillan,nem egy Dr Harris az már biztos :)

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #337 Dátum: 2014. Október 05. - 21:09:43 »
Rendeltem en is egy minta csomagot. Eleg gyorsan megjott. Kiscsomag, benne egy vaszonzsakszeruseg meg a lenyeg. Egyelore az  illatmintakat szaglasztam, probaltam vegig de ezek nekem mind a husveti bunteto kategoria. Ebben a kategoriaban nem leszek vasarlo.
MAjd gyorsan kentem a spanis leather-bol a kepem, hogy jo kis skin food, kiprobalom. Atuto illat, raszarad vmi kulimasz a kepemre, huz.. Na jo mossuk le, erre habzik:) Ez volt az a pont ahol elovastam a cimket, ja hat ez tusfurdo :bocs:
3 kis flakonra azt hittem mind skin food, de csak az elos amit megneztem volt az ugye. Az meg a szantalos. Az tetszett. De meg tesztelem a kremeket is.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #338 Dátum: 2014. Október 26. - 09:55:41 »
Rendeltem en is egy minta csomagot. Eleg gyorsan megjott. Kiscsomag, benne egy vaszonzsakszeruseg meg a lenyeg. Egyelore az  illatmintakat szaglasztam, probaltam vegig de ezek nekem mind a husveti bunteto kategoria. Ebben a kategoriaban nem leszek vasarlo.
MAjd gyorsan kentem a spanis leather-bol a kepem, hogy jo kis skin food, kiprobalom. Atuto illat, raszarad vmi kulimasz a kepemre, huz.. Na jo mossuk le, erre habzik:) Ez volt az a pont ahol elovastam a cimket, ja hat ez tusfurdo :bocs:
3 kis flakonra azt hittem mind skin food, de csak az elos amit megneztem volt az ugye. Az meg a szantalos. Az tetszett. De meg tesztelem a kremeket is.
Most eloszor tesztelgettem angol klasszikus borotvatermeket:) es azt kell mondjam, hogy ezzel tenyleg nem lehet mellenyulni. Eddig a MWF szappan volt a kedvencem, de azt hiszem ezek a kremek magasan jobbak nalam. A GFT parfummintak nagyon nem jonnek be, mondjuk a kremek illatvilaga se teljesen az enyem, de hihetetlen jol mukodnek.
A szantalos kicsit edeskes nekem, de a zasszony szereti:) A skinfood se rossz, de nalam kevesbe hidratal mint mondjuk a Speick ASB-je. Ellenben kicsit olyan mintha "kifeszesitene" a borom. Kicsit szaraz, de sima:)
Ami meglepo volt, hogy a rozsas krem nagyon bejon. El nem tudtam volna kepzelni, hogy ilyen viragillatot magamra kenjek, de vhogy nagyon udito es frissito a habja.
Ezek utan hamarosan kiprobalom a TOBS es Truefit cuccokat is..

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #339 Dátum: 2014. December 15. - 19:54:12 »
Urak!
Volt-e mar valakinek Eucris tegelyes szappanja? Halas lennek, ha megosztana a tapasztalat vele. Tovabbi szep estet!
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #340 Dátum: 2014. December 15. - 19:59:28 »
Urak!
Volt-e mar valakinek Eucris tegelyes szappanja? Halas lennek, ha megosztana a tapasztalat vele. Tovabbi szep estet!

Illat: csábító
Működés: taszító
Nagyon nem működik. Még annyira sem, mint a többi Trumper szappan, amik szintén nem világbajnokok a hasznosság terén.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #341 Dátum: 2014. December 15. - 20:00:37 »
Na, ezert kell kerdezni vasarlas elott. :-D
Koszonom! Gondolom akkor a kremjukkel nincs gond. :)
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #342 Dátum: 2014. December 15. - 20:14:05 »
Ennek az Eucrisnak az illatára nagyon kíváncsi vagyok. :fejtor: Nem kallódik esetleg valakinél egy felesleges krém minta?
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #343 Dátum: 2014. December 15. - 20:15:47 »
Na, ezert kell kerdezni vasarlas elott. :-D
Koszonom! Gondolom akkor a kremjukkel nincs gond. :)
A krêm hibátlan, a szappan is egész jó.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #344 Dátum: 2014. December 15. - 20:20:09 »
Koszonom, akkor szerintem maradok a kremnel. :) Az meg olcsobb is. :D Forri, szerintem karacsonyra veszek egy tubussal, ha gondolod, kuldhetek egy kis mintat. :) A tobbit pu-ben.
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici