Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 436799 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2190 Dátum: 2014. Július 16. - 15:51:01 »
Próbálgasd a pengéket, több fajtát! Nekem végül a zöld Astra működik a legjobban! :)

Manapság honnan lehet beszerezni? Még két napig a fővárosban vagyok, aztán csaknem másfél hónapig vidéken, ahol a választék sosem széles. Lordra gondoltam, hogy kipróbálnám, holnap megnézem az Extrametalban.

Extrametál túlárazott!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2191 Dátum: 2014. Július 16. - 15:53:14 »
Próbálgasd a pengéket, több fajtát! Nekem végül a zöld Astra működik a legjobban! :)

Manapság honnan lehet beszerezni? Még két napig a fővárosban vagyok, aztán csaknem másfél hónapig vidéken, ahol a választék sosem széles. Lordra gondoltam, hogy kipróbálnám, holnap megnézem az Extrametalban.

Extrametál túlárazott!
Borotválkozásban mindenképp. Persze örülünk, hogy legalább van, de érdemes alternatív megoldásokat is figyelembe venni.
( Néha olyan büszke vagyok magamra, hogy milyen korrekten fogalmazok. ;D )
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető EJ89

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2192 Dátum: 2014. Július 16. - 16:08:13 »
Próbálgasd a pengéket, több fajtát! Nekem végül a zöld Astra működik a legjobban! :)

Manapság honnan lehet beszerezni? Még két napig a fővárosban vagyok, aztán csaknem másfél hónapig vidéken, ahol a választék sosem széles. Lordra gondoltam, hogy kipróbálnám, holnap megnézem az Extrametalban.

Extrametál túlárazott!
Borotválkozásban mindenképp. Persze örülünk, hogy legalább van, de érdemes alternatív megoldásokat is figyelembe venni.
( Néha olyan büszke vagyok magamra, hogy milyen korrekten fogalmazok. ;D )

  :hat:

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2193 Dátum: 2014. Július 16. - 17:44:38 »
Extrametál túlárazott!
Borotválkozásban mindenképp. Persze örülünk, hogy legalább van, de érdemes alternatív megoldásokat is figyelembe venni.
( Néha olyan büszke vagyok magamra, hogy milyen korrekten fogalmazok. ;D )
Viszont ha csak kipróbálni kell egy csomag pengét, arra nem rossz megoldás. Aztán ha bejön, lehet online rendelni 100at a legolcsóbb forrásból  :sör:

Nem elérhető EJ89

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2194 Dátum: 2014. Július 17. - 10:41:09 »
Extrametál túlárazott!
Borotválkozásban mindenképp. Persze örülünk, hogy legalább van, de érdemes alternatív megoldásokat is figyelembe venni.
( Néha olyan büszke vagyok magamra, hogy milyen korrekten fogalmazok. ;D )
Viszont ha csak kipróbálni kell egy csomag pengét, arra nem rossz megoldás. Aztán ha bejön, lehet online rendelni 100at a legolcsóbb forrásból  :sör:

Na, az egyik potenciális kínai célpontomban csak Wilkinsont kaptam 250-ért, de ma még egy-két helyre benézek,aztán ha valahol találok valami nagyobb lerakatot a megfelelő topicban jelzem.

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2195 Dátum: 2014. Július 17. - 14:41:25 »
Wilkit bármelyik hiperben lehet ugyanennyiért kapni, nézz be 100Ft-os boltokba!

Nem elérhető Zsózsi

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2196 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 13:27:19 »
Üdvözlet!

Nos, hol is kezdjem...nem volt idáig semmi tapasztalatom a DE borotvák terén, csupán olvasgattam róluk, videók, meg egyebek...Szóval csak ábrándozás. Pár évnyi Mach 3 Sensitive borotválkozás után töprengeni kezdtem, hogy mennyit költök borotvafejekre, mikor a DE borotvába csak pengéket kellene venni töredéke áron. Úgyhogy fogtam magam, elhatároztam, hogy veszek egy EJ borotvát, amivel elsajátítom a biztonsági borotválkozás csínját bínját. Neroli-ból rendeltem egy Edwin Jagger DE 89 Barley borotvát, hozzá pedig egy Aloe szappant, továbbá egy hjm pamacsot, pengéket. Először Derby pengével (kaszaboltam) borotválkoztam kisebb nagyobb sikerrel-pontvérzés a nyakamon, állkapcsom hajlatába belenyestem.. Tegnap pedig egy kék Astra volt a terítéken, mit ne mondjak, második borotválkozásom volt az Astrával és baba arc lett az eredmény, minimális bőrpír.
Azt kell mondjam, nem bántam meg, hogy bele kezdtem. Így már nem úgy állok neki a borotválkozásnak, hogy: "Nemááár, megint.." , hanem minden borotválkozással újabb tapasztalatokra teszek szert, fejlesztem a technikám, próbálgatom a pengéket, utána olvasok és nézek a dolgoknak, ki mivel tolja, mik a tapasztalatok. De mindenkinek más és más válik be, ez bizony egyéni.
Nos, ez az én történetem.
Üdv mindenkinek!  :hat:

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2197 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 13:47:31 »
Üdv Zsózsi! Érezd jól magad itt is!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2198 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 13:49:13 »
Isten hozott!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2199 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 13:49:45 »
Velkam híjör!
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2200 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 15:31:48 »
Szia, Zsózsi!

Érezd jól magad közöttünk! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2201 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 15:32:19 »
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2202 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 21:15:41 »
Üdv Zsózsi! Sok sima borotválkozást kívánok, és kezdj el spórolni, mert a borotvagyűjtők ördöge sosem alszik!  :naughty:

Nem elérhető Zsózsi

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2203 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 14:40:32 »
Üdv Zsózsi! Sok sima borotválkozást kívánok, és kezdj el spórolni, mert a borotvagyűjtők ördöge sosem alszik!  :naughty:

Köszönöm szépen a jó kívánságot!  :sör:
Ettől nem sűrűn félek, egyelőre elég lesz 1. :)

Nem elérhető hodam

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2204 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 15:04:06 »
Tisztelt éltársak!
Már volt két hozzászólásom a fórumban de úgy gondolom illő lenne bemutatkoznom. Már fél éve elfogott a vágy a tradicionális eszközök beszerzésére, amely szerencsére nem halad olyan gyorsan. Egyelőre egy Lord L6 "travel" tulajdonosa vagyok valamint sikerült beszereznem egy Solingeni kést amely Anton Wingen Jr. munkája, szerencsére a "jobbik felem" egyelőre visszatart a mértéktelen borotvavásárlástól. Mivel a fórumot gyorsan megtaláltam a felhalmozott tudás birtokában jól sikerült eszközöket választanom és jó tapasztalatként ért a hagyományos borotválkozás.

Üdv mindenkinek  :hat:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici