Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 329591 alkalommal)

Herr

  • Vendég
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1665 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 15:33:57 »
S milyen szépek is vagyunk!

Én speciel ezt nem mondhatom el magamról még a legnagyobb jóindulattal sem. :naughty:
Ippen ezért lehet szabdalni az orcám. :crazy:

De az asszony meg a gyerekek szépek:)))
Minap egy hajléktalan hölgy akinek mindig adok némi aprót ,meg is jegyezte ahogy benézett a kocsiba,hogy nem érti ,hogyan lehet egy ilyen randa krapeknak ilyen szép lánya:)))

Nem elérhető cseppember

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1666 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 16:22:37 »
Beállok a sorba,de csak szigorúan másodikként:) Ha Pmol322 feje a nyakán marad engem is meg lehet nyúzni:) Kisebb karcok nem érdekesek azok belesimulnak a viharvert orcámba:)

Ok, vettem, a jelentkezést!  :thumbup: Nem akarlak kiábrándítani, de én egy helyet tudok ahol borotválnak, augusztusban fél áron, 4000 Ft-ért. (akkor ki lehet számolni mennyibe kerül amúgy, lehet hogy borbély leszek  :fetreng:)

Herr

  • Vendég
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1667 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 17:06:49 »
Lévén ez mostanában ritka szolgáltatás,és kevés ember is veszi igénybe így nyílván drága,azaz megkérik az árát. Ha ez mindennapos lenne a férfiak körében, vagyis sokan sokfelé vennék igénybe az árak is mások lennének.Mondjuk minden másnap menne az ember az kb 25 ezres per hó 1500 al számolva.Ennyit nem sokan szánnának rá szerintem.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1668 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 17:30:21 »
Az sem mindegy, hol és milyen szolgáltatást kínálnak. Ez az új borbélyműhely egy laza, fiatalos, hipszteres, egyszerűbb valami. Azt kapod, amit, nincs plusz körítés plusz pénzekért. Az Első Pesti Borbély (ha még működik) a Metropolitan szalonban például a luxus oldalról közelített, croissant-kávé, masszázs, mittomén, értelemszerűen jóval drágábban.

http://pamacsespenge.blog.hu/2011/04/29/borbelykaland_az_otkerben

Nem elérhető cseppember

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1669 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 17:38:59 »
Az sem mindegy, hol és milyen szolgáltatást kínálnak. Ez az új borbélyműhely egy laza, fiatalos, hipszteres, egyszerűbb valami. Azt kapod, amit, nincs plusz körítés plusz pénzekért. Az Első Pesti Borbély (ha még működik) a Metropolitan szalonban például a luxus oldalról közelített, croissant-kávé, masszázs, mittomén, értelemszerűen jóval drágábban.

http://pamacsespenge.blog.hu/2011/04/29/borbelykaland_az_otkerben

Működik, ott dolgozik az egyik csopitársam..

Nem elérhető cseppember

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1670 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 17:40:40 »
Ja, nem, csak a borbély ugyanaz (máshol)..

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1671 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 21:15:03 »
Mindamellett egy jó borbélyüzlet az szerintem telitalálat lenne,főleg ha emberi áron lehetne beretváltatni. Tök jó kis program lenne elmenni ,kicsit beszélgetni  stb,eltölteni egy órát másfelet ,közben még meg is beretválják az embert.Fiam volt aVII ben amit két srác csinált  ,mondta,hogy nagyon klassz meg minden de 1500 ért kicsit sok azért a szőrtelenítésért:)

Hát 1500Ft/másfél óra akármilyen munkára? - annyiért már a bolha nem ugrik rád! Szerintem még a betanított munkásoknak is magasabb az órabére
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Herr

  • Vendég
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1672 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 21:35:31 »
Mindamellett egy jó borbélyüzlet az szerintem telitalálat lenne,főleg ha emberi áron lehetne beretváltatni. Tök jó kis program lenne elmenni ,kicsit beszélgetni  stb,eltölteni egy órát másfelet ,közben még meg is beretválják az embert.Fiam volt aVII ben amit két srác csinált  ,mondta,hogy nagyon klassz meg minden de 1500 ért kicsit sok azért a szőrtelenítésért:)

Hát 1500Ft/másfél óra akármilyen munkára? - annyiért már a bolha nem ugrik rád! Szerintem még a betanított munkásoknak is magasabb az órabére

Másfél óra? Annó én srác koromban néha beugrottam a fodrászhoz beretváltatni,na nem volt több mint negyed óra ,és aszem kb 10 forint:) Én most nem egy teljes körű seggedkinyalom dologról beszélek ,hanem egy egyszerű sima borotválásról. A tömegeknek  inkább erre lenne igénye,már ha lenne persze.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1673 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 21:38:12 »
A borbélyüzlet, anno nagyapámnál, még a kocsmához hasonló elfoglaltság volt.

Templom elött borotváltatás, beszélgetés, mise után kocsma.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Herr

  • Vendég
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1674 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 21:45:22 »
A borbélyüzlet, anno nagyapámnál, még a kocsmához hasonló elfoglaltság volt.

Templom elött borotváltatás, beszélgetés, mise után kocsma.

 :+1: :2thumbup:

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1675 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 22:10:22 »
Mindamellett egy jó borbélyüzlet az szerintem telitalálat lenne,főleg ha emberi áron lehetne beretváltatni. Tök jó kis program lenne elmenni ,kicsit beszélgetni  stb,eltölteni egy órát másfelet ,közben még meg is beretválják az embert.Fiam volt aVII ben amit két srác csinált  ,mondta,hogy nagyon klassz meg minden de 1500 ért kicsit sok azért a szőrtelenítésért:)

Hát 1500Ft/másfél óra akármilyen munkára? - annyiért már a bolha nem ugrik rád! Szerintem még a betanított munkásoknak is magasabb az órabére

Másfél óra? Annó én srác koromban néha beugrottam a fodrászhoz beretváltatni,na nem volt több mint negyed óra ,és aszem kb 10 forint:) Én most nem egy teljes körű seggedkinyalom dologról beszélek ,hanem egy egyszerű sima borotválásról. A tömegeknek  inkább erre lenne igénye,már ha lenne persze.
A másfél órát arra reflektáltam, hogy szívesen eltöltenél ott annyit:-)
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Herr

  • Vendég
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1676 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 22:28:33 »
Értem.No de a várakozásért is pörög a taxaméter?;-)

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1677 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 22:56:05 »
Hát ha utána ott foglalod a helyet akkor jogosan :-)
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető cseppember

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1678 Dátum: 2014. Augusztus 27. - 09:29:30 »
Amikor kisiskolás voltam, apukámat mindig elkísértem a borbélyhoz (sztem ő volt a környéken az utolsó). Apukám csak szurti bácsinak hívta (a háta mögött). És általában ha már ott volt engem is beültetett a székbe, és rendszeresen az égig kiborotválta a nyakamat, aztán rám fogta hogy nem ültem egyenesen  :fejtor: Amúgy a Dob utcában most nyílt egy igazi áutentikus borbély szalon  :borotva:

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1679 Dátum: 2014. Szeptember 16. - 14:15:57 »
Üdv Urak!

Szeretnék áttérni DE borotválkozásról késesre, de egyrészt bizonytalan vagyok, hogy váltsak-e, másrészt nem tudom, hogy a késes jobban megbosszulja-e az esetleges technikabeli hiányosságokat vagy sem. Jelenleg sem vagyok a BBS borotválkozás híve, 2way-jel kiegyezek, az két napig ki is tart szerencsére. VISZONT megjött a kedvem egyre jobban a késeshez úgyhogy érdeklődnék, hogy olcsóbb de jó kezdőpengének mit ajánlanátok, vagy egyáltalán ajánlanátok-e a váltást. Kb 3-6 hónapja használok amúgy DE-t, imádom, ezért is jutott eszembe a csere.
Előre is köszi a választ!
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici