Szerző Téma: Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 242804 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #870 Dátum: 2014. Július 21. - 07:57:11 »
Engem a másnapos borosta viszket, zavar.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #871 Dátum: 2014. Július 21. - 08:13:51 »
Én a 3 napos borostával vagyok így.

Engem a másnapos borosta viszket, zavar.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #872 Dátum: 2014. Július 21. - 08:35:47 »
 :+1:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #873 Dátum: 2014. Július 21. - 09:46:12 »
Három nap szintén.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #874 Dátum: 2014. Július 21. - 12:18:26 »
nekem kb egy hónap után szokott elkezdeni viszketni  :crazy:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #875 Dátum: 2014. Július 21. - 12:19:38 »
nekem kb egy hónap után szokott elkezdeni viszketni  :crazy:
Én meg szoktam mosni.
Várjá', most miről is beszélünk?
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #876 Dátum: 2014. Július 21. - 12:47:00 »
nekem kb egy hónap után szokott elkezdeni viszketni  :crazy:
Én meg szoktam mosni.
Várjá', most miről is beszélünk?

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #877 Dátum: 2014. Július 21. - 15:14:39 »
elvesztettem a fonalat
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Jim74

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 429
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #878 Dátum: 2014. Július 22. - 21:45:09 »
Sziasztok! Tegnap használtam életemben először De borotvát. Nagyon lelkes lettem a fórumot olvasva. Sok YouTube videót is megnéztem. Pofon egyszerűnek tűnt az egész. Eddig sokpengés, rezgős Gillette használtam. BBS eredménnyel. Vettem egy Lord L6 borotva. Hozzá volt egy Lord penge. Figaró habzó krémet. Borz szőr pamacsot 5 rugóért, hogy se túl gagyi, se túl drága ne legyen.
Első tapasztalatom:
Nos, nem olyan sima és egyszerű jó eredményt elérni mint a videókon, és a patronos borotvámmal. Az arcon még kielégítő eredményt értem el. Az állcsontnál nem az igazi. A nyakam pedig úgy nézett ki mint egy B kategóriás horror film. A hentelés után a szintén előre beszerzett olasz timsóval enyhítettem a károkat. Az érzés olyan volt, hogy egy guantanamói vallató tiszt sírva könyörögne a receptért. :-)
Ma nem mertem újra próbálni. Hagyom pihenni holnapig a bőröm, és próbálom szuggerálni magamnak, hogy a borosta menő dolog.
Holnap újra próbálom. És ha annyi bőr lesz a fejemen, mint a Terminátoron a kamionos robbanás után, akkor sem adom fel.
Szia!
Mintha a saját első DE-s élményemet olvasnám :-D
Próbáld ki, ha teheted az L5 Lordot is. Nekem mindkettő van és az L5 pl. jobban bejött nekem.

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #879 Dátum: 2014. Július 28. - 22:39:51 »
Sziasztok! Tegnap használtam életemben először De borotvát. Nagyon lelkes lettem a fórumot olvasva. Sok YouTube videót is megnéztem. Pofon egyszerűnek tűnt az egész. Eddig sokpengés, rezgős Gillette használtam. BBS eredménnyel. Vettem egy Lord L6 borotva. Hozzá volt egy Lord penge. Figaró habzó krémet. Borz szőr pamacsot 5 rugóért, hogy se túl gagyi, se túl drága ne legyen.
Első tapasztalatom:
Nos, nem olyan sima és egyszerű jó eredményt elérni mint a videókon, és a patronos borotvámmal. Az arcon még kielégítő eredményt értem el. Az állcsontnál nem az igazi. A nyakam pedig úgy nézett ki mint egy B kategóriás horror film. A hentelés után a szintén előre beszerzett olasz timsóval enyhítettem a károkat. Az érzés olyan volt, hogy egy guantanamói vallató tiszt sírva könyörögne a receptért. :-)
Ma nem mertem újra próbálni. Hagyom pihenni holnapig a bőröm, és próbálom szuggerálni magamnak, hogy a borosta menő dolog.
Holnap újra próbálom. És ha annyi bőr lesz a fejemen, mint a Terminátoron a kamionos robbanás után, akkor sem adom fel.
Szia!
Mintha a saját első DE-s élményemet olvasnám :-D
Próbáld ki, ha teheted az L5 Lordot is. Nekem mindkettő van és az L5 pl. jobban bejött nekem.
Köszi a tippet! De most egy EJ borotvával szemezek. Most, hogy a kezdeti véres jelenet már nincs, tökéletes eredményt tudok elérni, be fogok ruházni egybe.
Csak a tíz perces borotválkozás még nem jött össze eddig. A múltkor egy órát voltam a fürdőszobában, és abból tíz per volt a zuhany. A többi a borotválkozás.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #880 Dátum: 2014. Július 29. - 08:16:29 »
És nem esett jól annak az 50 percnek minden darabja?

Egyébként ha akarod, ha nem, jelentősen le tudod majd rövidíteni. :-)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #881 Dátum: 2014. Július 29. - 08:24:22 »
Sziasztok! Tegnap használtam életemben először De borotvát. Nagyon lelkes lettem a fórumot olvasva. Sok YouTube videót is megnéztem. Pofon egyszerűnek tűnt az egész. Eddig sokpengés, rezgős Gillette használtam. BBS eredménnyel. Vettem egy Lord L6 borotva. Hozzá volt egy Lord penge. Figaró habzó krémet. Borz szőr pamacsot 5 rugóért, hogy se túl gagyi, se túl drága ne legyen.
Első tapasztalatom:
Nos, nem olyan sima és egyszerű jó eredményt elérni mint a videókon, és a patronos borotvámmal. Az arcon még kielégítő eredményt értem el. Az állcsontnál nem az igazi. A nyakam pedig úgy nézett ki mint egy B kategóriás horror film. A hentelés után a szintén előre beszerzett olasz timsóval enyhítettem a károkat. Az érzés olyan volt, hogy egy guantanamói vallató tiszt sírva könyörögne a receptért. :-)
Ma nem mertem újra próbálni. Hagyom pihenni holnapig a bőröm, és próbálom szuggerálni magamnak, hogy a borosta menő dolog.
Holnap újra próbálom. És ha annyi bőr lesz a fejemen, mint a Terminátoron a kamionos robbanás után, akkor sem adom fel.
Szia!
Mintha a saját első DE-s élményemet olvasnám :-D
Próbáld ki, ha teheted az L5 Lordot is. Nekem mindkettő van és az L5 pl. jobban bejött nekem.
Köszi a tippet! De most egy EJ borotvával szemezek. Most, hogy a kezdeti véres jelenet már nincs, tökéletes eredményt tudok elérni, be fogok ruházni egybe.
Csak a tíz perces borotválkozás még nem jött össze eddig. A múltkor egy órát voltam a fürdőszobában, és abból tíz per volt a zuhany. A többi a borotválkozás.

Nem bele vau, legalábbis nem ez a fő célom.

De az EJ-k tetemes részének ua. 89-es feje van mint az l6-nak.

Természetesen ptecízebb, s szebb kivitelben.
Én is másodiknak a tech fejes l5-öst ajánlanám inkább.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #882 Dátum: 2014. Július 29. - 08:56:35 »
Én sem szeretnék belevau, de fogok.

Lépten-nyomon előjön a Lord borotva vs. más borotva téma. Mint alternatíva.
Számomra ez egy olyan gondolat, mint hogy jó a szamár is ló helyett. Persze nem a Lord borotvák ellen beszélek, mert nekem is van és használom is őket mert jók!  :thumbup:
Egyszerűen csak nem értem, ha valaki kinéz egy szép borotvát, miért kell ennek a témának egyből felmerülnie...
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #883 Dátum: 2014. Július 29. - 09:08:27 »
...mer' lehet, hogy "ugyanaz" a fej, de más a kidolgozás, a nyél anyaga, tömege, fogása... És ezektől más lesz az egész borotválkozás is. És egy szép borotvával nagyobb lehet az élmény is :) Ahol van fölösleges 2-3000 forint, elfér pár Lord is. De mi sem csak azokat használjuk ;)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #884 Dátum: 2014. Július 29. - 09:18:41 »
Ha más az anyag, a kidolgozás, akkor szerintem nem ugyan az a fej, nyél, súly, stb... Hanem egy teljesen más borotva. Max hasonlít.
Lajong és bolotvál! ;-)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici