Szerző Téma: Balatoni Szappan  (Megtekintve 84430 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #75 Dátum: 2014. Október 28. - 14:33:39 »
Lord barátom!

Ha nem tetszik a kátranyos, dobd be a portámra kérlek, nekem best letzlt kis javítással!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #76 Dátum: 2014. Október 28. - 17:04:41 »
Oké. Jövő 7-en megy. De munkanapokon ne használd, mert a közelben dolgozom én is...

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #77 Dátum: 2014. Október 28. - 17:13:40 »
Oké. Jövő 7-en megy. De munkanapokon ne használd, mert a közelben dolgozom én is...
Ok!

Várom!

Hálám üldöz majd érte!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Mrs.Selgir

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 59
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #78 Dátum: 2014. Október 28. - 20:08:14 »
Az illat a legkevesebb! Azon a legkönnyebb javítani!  ;)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #79 Dátum: 2014. Október 28. - 20:50:25 »
Nekem az illata bejön!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #80 Dátum: 2014. Október 28. - 22:03:26 »
Nekem is. És ha javítanál rajta, akkor biztosan kevesebb lesz benne a lényeg, az ichtyol!
Ne bántsd - akinek nem tetszik, ne vegye....

Herr

  • Vendég
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #81 Dátum: 2014. Október 28. - 23:55:25 »
Jelentem valami csoda folytán kemény és tartós hab keletkezett.Hibátlan volt. Nekem tetszik, ha az illat egy kicsit intenzívebb lenne az maga a gyönyör. De így is jó.Puhítja, síkosító,kellemes.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #82 Dátum: 2014. Október 29. - 08:04:16 »
Nekem is. És ha javítanál rajta, akkor biztosan kevesebb lesz benne a lényeg, az ichtyol!
Ne bántsd - akinek nem tetszik, ne vegye....

Dehogy bántom. Csak ma nagy örömmel átcsöngetett a szomszéd, hogy végre bitumenezik az utcát. Aztán kiderült, hogy csak előlhagytam a szappant.

Vicc volt! :jajne:
Írtam, hogy az illat szubjektív dolog, de a sheavajas tök jól működött (lásd: Herr), el fog fogyni.
És örülök a Balatoni szappan cégnek, mert jó fejek, tetszik a hozzáállásuk, stb. Akárcsak Erikáé. Úgy látszik, hogy a felkapott bio-banyák mellett vannak normális gondolkodású készítők is.
 :hat:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #83 Dátum: 2014. Október 29. - 09:07:44 »
Úgy látszik, hogy a felkapott bio-banyák mellett vannak normális gondolkodású készítők is.
 :hat:
A többségük - tapasztalataim alapján - az.  :hat:

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #84 Dátum: 2014. Október 29. - 09:29:10 »
Nekem is. És ha javítanál rajta, akkor biztosan kevesebb lesz benne a lényeg, az ichtyol!
Ne bántsd - akinek nem tetszik, ne vegye....

Dehogy bántom. Csak ma nagy örömmel átcsöngetett a szomszéd, hogy végre bitumenezik az utcát. Aztán kiderült, hogy csak előlhagytam a szappant.

Vicc volt! :jajne:
Írtam, hogy az illat szubjektív dolog, de a sheavajas tök jól működött (lásd: Herr), el fog fogyni.
És örülök a Balatoni szappan cégnek, mert jó fejek, tetszik a hozzáállásuk, stb. Akárcsak Erikáé. Úgy látszik, hogy a felkapott bio-banyák mellett vannak normális gondolkodású készítők is.
 :hat:
Szerintem az ichtyolos az egyik legizgalmasabb próbálkozás. És egy erőteljes gyógynövényes fedéssel nem is biztos, hogy kellemetlen lenne...
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #85 Dátum: 2014. Október 29. - 16:30:56 »
 :+1: a gyógynövényes illatvonalnak a kátrányosnál.
Alakul és jó lesz az.

A sheavajas meg szerintem eléggé rendben van. Habzik, tartós, krémes, puhít és nem irritálja az arcbőrt a végére sem.
Egyszer pamacsoltam a szappanon és három teljes körre elegendő szappant vett fel. Meg is lepődtem.  :)

Ezúton is köszönöm, hogy kipróbálhattam!  :hat:  :sör:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #86 Dátum: 2014. Október 30. - 19:18:28 »
Glycerines borotvaszappan

Teszt körülmények:
Lord L6 / Zöld astra / Hjm borz
a víz annyira vízköves nálunk, hogy a fürdőbe minden fehér pedig full pirosra lett csempézve........
pre-zuhany alap + volt GFT coral skin food
a szőrzetem ritkásabb de elég drót erősségű. mivel az előző szappannak gyenge volt a habja ezúttal kicsi szőrzetre alkalmaztam.

Tapasztalataim:
Szinte ugyan azt tapasztaltam ennél a szappannál mint az ichtiolosnál. Nagyon gyenge a habja. Sőt ennek már alapból nem is volt jobb mint az ichtiolosnak.
Az jobban indított és utána esett össze. Ez nem indított olyan jól viszont összébb már nem ment. Érdekes de talán ennek a szőr puhító képessége sem
volt annyira feltűnően jó viszont a hideg vizes borotválkozás során mintha jobban ment volna a borotválkozás attól függ., hogy nagy síkosítást nem tapasztaltam. Még az ichtiolosnak kellemetlen volt az illata ennek meg nagyon hiányzott, hogy nem volt neki vagy nem sok. Lényegében mindent összevetve és summázva meg lehet vele borotválkozni. De nekem bár a harmadikat még nem próbáltam (shea vajasra gondolok) ez tűnik eddig a leggyengébb láncszemnek. Már csak azért is gondolom mert ahogy olvasgattam a sheavajas mindenkinek bejött. Kíváncsi is vagyok már rá nagyon!

 :hat:

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #87 Dátum: 2014. November 04. - 19:40:56 »
Nah elfogyasztottam a pipere szappanokat is! Jól működtek tisztítottak meg úgy vettem észre nem is fogynak jobban mint általában a házi készítésű szappanok. Egyedül a habjával nem voltam elégedett. Majdnem ugyan az volt a bajom vele mint a borotva szappanoknál is, nevezetesen hogy bár elég habot képzett inkább olyan buborékos hab volt nem az a krémes. Mennyiségre jó volt a hab de olyan volt mintha nem lenne benne elég 'anyag'.
A fenyőkátrányosnál volt még annyi bajom hogy az illata nem jött be. (mondjuk most már úgy gondolom én nem szeretem a 'zöld', fenyős vagy kátrányos illatos) Nem volt rossz vagy kibírhatatlan csak nekem nem jött be és szappannál jellemező az, hogy amelyiknek nem tetszik az illata azzal fürdeni sem szeretek annyira. Formailag viszont telitalálat volt a 'virág' alakú. Első szappan volt amit barátnőm magának is megszerzett. (nem mertem vele küzdeni.... ::) )

Nem elérhető selgir

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #88 Dátum: 2014. November 05. - 09:43:02 »
Az ichtiolos nagyon megosztja a véleményeket, részemről a fenyőkátrányossal együtt favorit! Pedig eleinte rá sem bírtam nézni...

Lassan beérkezik mindenkitől a tapasztalat és készítjük az újabb adagokat! Akinek esetleg az első körben nem jutott, az a másodikban kapni fog :)

Köszönjük az észrevételeket, a tanácsokat!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #89 Dátum: 2014. November 05. - 10:02:23 »
Jól értem, változik a receptúra?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici