Szerző Téma: Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok  (Megtekintve 257841 alkalommal)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1545 Dátum: 2014. Július 05. - 13:13:28 »
Idokepnek volt regen. Ha jol emlekszem.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1546 Dátum: 2014. Július 05. - 13:14:29 »
Köszönöm, megnézem.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1547 Dátum: 2014. Július 05. - 13:57:45 »
Zozo- A tolatókamerás ötletet a 7 ' kijelzőn előzéshez szerintem gyorsan vesd el! Először is 99%-ban Téged féltelek, másodszor, bár nem valószínű, hogy sokszor fogunk találkozni az utakon miközben jössz szembe és előzni óhajtasz így, de ha mégis így lenne, te meg tolatókamerából és TFT-ből előzől, akkor mindkettőnk feje megy a levesbe...ráadásul nagyon könnyen lehet nem 100-al fogok jönni!  :naughty:

Te láttál már tolató kamera képet képernyőből? ( mert én láttam már bömösben, merciben, audiban mind kemény pénzért ráadásul gyárit, nem 20e-ért... Ezeken térben abszolúte hirtelen meghatározhatatlan volt mi van már fél méterre a kocsitól, nemhogy menet közben 200 méterre!  :fenek: A 7 colban szerintem az út is csak egy szürke maszat!  :fetreng:
Második. Én is vezettem már mindkét oldalon, mindkét forgalmi rend szerint igy is úgy, vegyesen. Angliában magyar kocsit és több ezer km-t. Meg lehet oldani ésszel, de akár a Kresz szerint is, van benne ajánlás előzésre.. Tehát nem toporgunk az előzendő autó mögött, hanem mindig ráfutunk és akkor nagyvonalakban mindegy melyik oldalon fogod a kormányt és ilyen elvetemült kamerás ötletre sincs szükséged. Ez legyen a megoldás, ne valami életveszélyes baromság!  :sör:

Kicsikének ezek szerint elfújt a turbónál? Ha ez volt komoly gép lesz, és nem lesz gond az előzés kamera nélkül sem.

Egyetértek veled a fent leirtakban, ez csak kiegészitő megoldás lenne. Általában én is lenduletből szoktam előzni(az 54LE-s 200D állólámpással nem is igazán lehet máskép, de vannak esetek, amikor bizony jól jönne a kamera. Ez általában olyan esetekben amikor pl. beragadok egy kamion mögé és olyankor sem az egész előzést biztositanám, csak annyit, hogy kidughatom-e annyira az oldalát, hogy benézzem az előzést.  Természetesen, ha már belátok rendesen, onnan már nem probléma az előzés. Sokak szerint őrülten vezetek(én csak dinamikusnak nevezném), de az előzésre vonatkozó szabályokat mindig betartom.

Egyenlőre még gyári a turbó, de természetesen ezzel sem probléma az előzés.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1548 Dátum: 2014. Július 05. - 15:16:00 »

Idokepnek volt regen. Ha jol emlekszem.
Köszönöm, tök jók (időjárás, szél...)!
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1549 Dátum: 2014. Július 05. - 21:20:09 »
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra


Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1551 Dátum: 2014. Július 23. - 19:11:38 »
Urak!

Egyik barátom androidos (kínai) telefonja alkalmas arra, hogy a telefonbeszélgetést rögzítse az egyik hardveres gomb lenyomásával. Eddig nem nagy szám.
Viszont!
Hova mentheti ezeket a beszélgetéseket? Nem találja a telefonon.
Van valakinek tippje?

Köszönöm!

G
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1552 Dátum: 2014. Július 23. - 20:14:44 »
A kínai titkosszolgálat szerverei? :-)
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1553 Dátum: 2014. Július 23. - 20:17:11 »
 :crazy:
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1554 Dátum: 2014. Július 23. - 20:19:57 »
 /dev/null ?  ;D
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1555 Dátum: 2014. Július 23. - 20:48:03 »
 :D
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1556 Dátum: 2014. Július 23. - 20:49:06 »
Gianni- Elvileg a legtöbb Androidos tudja op rendszer csomagban. Hogy gyárilag milyen szoftvert raknak a csomagba a kérdés.

Ulefone-ban alapbeállításban: Telefon-memória/PhoneRecord/ #dátum #perc és #felvételpoz.száma . 3gpp
Evolve-nál: más szoftver: Telefonmemoria/record/ okos fájlnév# .mp3
Lenovo- Telefonmemória/PhRecording/ fájl .3gpp
A 4-ik full-full nevenincs kínai telómban külön menüpont volt erre. Ott lehetett mindent állítani is.

Ebből látszik, ahány gyártó annyi 3-ik szoftver. Az Evolvenál minden beszélgetést rögzített alapból, nem is tudtam róla... Aztán gyanús lett, hogy intenzíven fogy a tárhely... ott az Androidos alapbeállítások közt volt erre egy menüsor.

A mentés helye pedig az amit beállítasz a felvételre/vagy beállították, ezt ugyanis tuti 3-ik gyártó ingyenes szoftverével oldják meg az alapcsomagban. Meg kéne találnia a szoftvert és annak beállításait, mert van! Aztán lehet kell külön memókártya a felvétel rögzítéséhez, mert az az alapbeállítás, hogy kártyára mentse, hogy ne zavarja a tel. beépített memóját és lehet a telefonálás prioritást élvez a hibajelzéssel szemben...ezért nem dob hibát. Ez esetben felvenné, de nem tudja menteni.


Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1557 Dátum: 2014. Július 23. - 21:35:18 »
Uraim!

Nagyon nagyon köszönöm a segítséget!
Jövök mindenkinek egy sörrel, kivéve worm. Neki kettővel. :)

 :handshake: :2thumbup:
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1558 Dátum: 2014. Július 28. - 14:08:26 »
Beneveztem egy kínai androidos csodára,  nevezetesen egy thl 4400-ra. A neve az akkumulátorára utal, ugyanis 4400 mAh-es,  ilyet már tabketekbe szoktak tenni. Az üzemidő ennek megfelelően páratlan, folyamatos telepítgetés, böngészés, használat, telefonálás és nem intenzív 3D-s játék mellett produkálta ezt:



Ez ugye a képernyő idő, ennyit volt bekapcsolva a kijelző, ez vhol 2-4 óra szokott lenni használattól függően átlagos akkumulatorú mobilokban.
Az akkumulátorról 2 nap 13 órát ment a telefonom.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #1559 Dátum: 2014. Július 28. - 14:47:17 »
 :bow:

Mondjuk ha nincs 3G, Wifi, GPS bekapcsolva az "atlagos" is eleg sokaig birja... de tenyleg nem 11 orat.
4-et... talan...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici