Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 483468 alkalommal)

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2775 Dátum: 2014. November 19. - 08:21:55 »
Köszönöm minden kedves "tesztalanynak", akik megtiszteltek bizalmukkal! Azoban egy kis türelmet szeretnék kérni mindenkitől, mert egyrészt többen jeletkeztetek, mint amennyi teszterem most rendelkezésre áll, ami nagyon megtisztelő! :hat:
Másrészt, ha már új öntést kellett csinálnom, akkor gondoltam egy picit tökéletesítem a receptet is, az SRP- olvasottak szerint. Szóval az új szappan csak 2-3 hét múlva lesz kipróbálható/tesztelhető állapotban.
Köszönöm mégegyszer!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2776 Dátum: 2014. November 19. - 09:35:30 »
hááát, addig valahogy csak kihúzzuk szerény raktárunk kongó mélyéből összesöprögetett, kis szappan morzsáinkkal.  :cimbi:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Szappan, krém
« Válasz #2777 Dátum: 2014. November 19. - 11:23:26 »
hááát, addig valahogy csak kihúzzuk szerény raktárunk kongó mélyéből összesöprögetett, kis szappan morzsáinkkal.  :cimbi:
:fetreng:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2778 Dátum: 2014. November 19. - 17:31:45 »
 :fetreng:

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Szappan, krém
« Válasz #2779 Dátum: 2014. November 19. - 23:29:55 »
Bővült a bolgár borotvakrém gyűjteményem:


Balról jobbra: Ikar Tornado, Ikar Ocean, Super-Max Menthol, Super-Max Classic, Karo Sensitive, Karo Classic

Nem érdemes külön-külön jellemezni, mind hozza a borotvakrémektől elvárható működést (most, hogy belegondolok, krémben még egyáltalán nem is kellett csalódnom). Körülbelül mintha ugyanaz a Nivea-szerű krém lenne az összes eltérő, kellemes, de visszafogott illattal. Semmi luxus/exkluzív élmény, ezek teljesen hétköznapi alsópolcos termékek, alsópolcos árakkal a dolgozó bolgár embernek. A Karo Classic az ő Barbonjuk, igazi gyerekkorombeli falusi borbélyillattal (ha valakit érdekel, postaköltségért cserébe elküldök egyet, kettőt hozott bátyám). A Menthol enyhén hűsít, de azért nem egy Proraso. A Tornado fanyarabb, nem is tudom mihez hasonlítani, B&B-en szantálhoz hasonlítják. Az Ocean friss, "hegyilevegő".

Furcsa, hogy náluk ilyen sok cucc van, általában semmi különös kisboltokban veszi a bátyám és eddig minden úton talált újat. Ezután ráállítom az afterekre, ahogy  néztem majdnem mindhez tartozik ASB is.




Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2780 Dátum: 2014. November 20. - 06:17:24 »
Szappan készülőben, viszont van borotválkozás utáni bőrnyugtató arckrémem. Erre lenne tesztalany?kb. 10 tégelyt tudok felajánlani a tudományos tesztelés oltárán.

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2781 Dátum: 2014. November 20. - 06:18:29 »
upsz, most látom, hogy ez rossz helyre ment, átteszem a "borotválkozás után"-ba. :bocs:

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Szappan, krém
« Válasz #2782 Dátum: 2014. November 22. - 22:08:12 »
Szappan készülőben, viszont van borotválkozás utáni bőrnyugtató arckrémem. Erre lenne tesztalany?kb. 10 tégelyt tudok felajánlani a tudományos tesztelés oltárán.

Erre jelentkezem  :thanks:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2783 Dátum: 2014. November 24. - 20:59:48 »
rendben, köszi!légyszi küldj postacímet pü-ben.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Szappan, krém
« Válasz #2784 Dátum: 2014. November 24. - 21:03:51 »
Szappan készülőben, viszont van borotválkozás utáni bőrnyugtató arckrémem. Erre lenne tesztalany?kb. 10 tégelyt tudok felajánlani a tudományos tesztelés oltárán.
Én is beneveznék egyre. Ha küldenél egyet a tudodmivel, nagyon megköszönném...
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2785 Dátum: 2014. November 24. - 21:49:16 »
rendben!;)

Nem elérhető Chris

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 31
Re:Szappan, krém
« Válasz #2786 Dátum: 2014. December 07. - 13:35:54 »
Ha valaki akar valamit rendelni Benke Erikától és van neki akkor el tudok menni érte és elviszem a Talira kedden.
Küldjétek el nekem és én megbeszélem vele.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Szappan, krém
« Válasz #2787 Dátum: 2015. Január 04. - 18:27:28 »
Pozitív csalódás: karácsonyra kaptam egy "Pithari" nevű, neve ellenére magyar gyártású borotvaszappant. Összetétele: olívaolaj, sheavaj, kókuszolaj, eukaliptusz olaj, víz... Nem sokat vártam tőle.
Valaki itt korábban írta is, hogy inkább csak fürdeni jó.

Tettem vele egy próbát: jól bedörzsöltem vele a vizes arcom (NAGYON vizes arc kell, hogy menjen is rá anyag), aztán nekiestem az ecsettel - és működött! Nem lett belőle világbajnok hab, de azért borotvaszappan hab-formája  :P volt, és nem esett össze.  Ápoló hatásával semmi gond nincsen, közelíti az MWF-et. Második körben újradörgöltem az arcomat, és ez az ecsetben maradt habbal együtt már igazi kanál-megállítós, a legjobb kézművesekre (Nanny's, Benke Erika stb.) emlékeztető habot eredményezett.
Tehát: használható, és elvileg nincs is ökör ára (1-2000 Ft közt?), 80 g-os darab. Hátránya, hogy csomagolása mindössze egy papírdoboz, így mindenképp kell neki valami tartó is.
Illata nagyon diszkrét eukaliptusz, nem üt át semmin.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Szappan, krém
« Válasz #2788 Dátum: 2015. Január 16. - 18:42:03 »
Sziasztok,

Tudnátok abban segíteni, hogy melyik a legjobb rózsás szappan/krém?
Eddig Erikáé az etalon, tehát szappanosban valami nagyon krémes érdekelne csak, de inkább krém.
(ha már szappan akkor ott az Erikáé)

Köszönöm segítségeteket!  :hat:

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #2789 Dátum: 2015. Január 16. - 18:46:21 »
Pozitív csalódás: karácsonyra kaptam egy "Pithari" nevű, neve ellenére magyar gyártású borotvaszappant. Összetétele: olívaolaj, sheavaj, kókuszolaj, eukaliptusz olaj, víz... Nem sokat vártam tőle.
Valaki itt korábban írta is, hogy inkább csak fürdeni jó.

Tettem vele egy próbát: jól bedörzsöltem vele a vizes arcom (NAGYON vizes arc kell, hogy menjen is rá anyag), aztán nekiestem az ecsettel - és működött! Nem lett belőle világbajnok hab, de azért borotvaszappan hab-formája  :P volt, és nem esett össze.  Ápoló hatásával semmi gond nincsen, közelíti az MWF-et. Második körben újradörgöltem az arcomat, és ez az ecsetben maradt habbal együtt már igazi kanál-megállítós, a legjobb kézművesekre (Nanny's, Benke Erika stb.) emlékeztető habot eredményezett.
Tehát: használható, és elvileg nincs is ökör ára (1-2000 Ft közt?), 80 g-os darab. Hátránya, hogy csomagolása mindössze egy papírdoboz, így mindenképp kell neki valami tartó is.
Illata nagyon diszkrét eukaliptusz, nem üt át semmin.

Én írtam ilyet és most is tartom.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici