Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 281811 alkalommal)

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1065 Dátum: 2014. Július 19. - 16:23:00 »
Használj balzsamot, abban nincs alkohol, vagy ha AS-t akarsz használni, utána kend be hidratáló krémmel. Nekem úgy bevált.
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1066 Dátum: 2014. Július 19. - 17:15:55 »
... Vagy alkohol mentes after shave ...(pl.Taylor Of Old Bond Street - Jermyn St)
A borotválkozás utáni balzsamokban is lehet alkohol.Vásárlás előtt olvasd el az összetevőket.

Hogy használható-e testápoló,azt nem én fogom megmondani neked, (nem tudom,hogy jó e bőrnek egyből a borotválkozás után) minden esetre elöbb cserélném le a  szappanomat mint hogy testápolót kenjek az arcra AS helyett.
Egy bőrtipushoz rosszul megválasztott borotvaszappan igen száríthatja az arcbőrt.
Figaró,Ej szantál, pl nekem nyáron ok,de télen...
Akkor nekem Arko,Tobs Jermyn a biztos befutó.Ezek nálam kevésbé bizonyultak szárító hatásúnak.

Vagy...Geo.F. Trumper sandalwood pre-pro használat a borotválkozás után nálam szintén bejött.
Egészen kevés is sokat használ.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1067 Dátum: 2014. Július 19. - 21:34:57 »
AS helyett mosd le bő vízzel. Szerintem az is elég.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1068 Dátum: 2014. Július 19. - 21:43:31 »
Florena ASB 1300 Ft, nekem bejött.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1069 Dátum: 2014. Július 23. - 11:19:33 »
A florena asb nekem is. Van benne egy leheletnyi alkohol, mondjuk én nem érzem. A florena sensitive asb-ben ellenben nincs.

Florena ASB 1300 Ft, nekem bejött.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1070 Dátum: 2014. Július 23. - 15:45:49 »
Sensitivet használok, nagyon szuper, de ki fogom próbálni a simát is.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1071 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 16:26:06 »
Mai nap folyamán sikerült beszereznem végre borotválkozás utáni arcszeszt. 6.-ik boltban volt szerencsém ahol tudtam végre kapni Barbon arcszeszt rögtön megvettem az utolsó kettőt.  Az ára mindössze 290 forint volt, természetesen darabonként értettem.  Volt még Figaro arcszeszük ez eléggé eltérő árakban van a CBA-ban 580 forintba került míg az Euros diszkontban 350 forint. Nem mindegy. 
Szóval most úgy állok hogy 2 Barbon arcszesz és 1 Figaro.  Az illatuk eléggé hasonló, viszont nagyon bejön  :borz2:
Nem tudom mennyi ideig tart az illatuk de remélem sokáig !  Eddig Denimet és Axot használtam, de természetesen lesz még Denimem is meg Axeom is   :)

 :hat:

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1072 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 18:10:26 »
Gratula az új szerzeményekhez!  ;)

Mindkettőt nagyon szeretem! Mostanában nagy arcszesz imádó lettem és kb. 10 arcszeszem van egyszerre a körforgásban, az említett kettővel együtt! Egyenlőre ott tartok, hogy nem elég, vennék még és próbálnék ki minél többet... Beteges  :crazy:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1073 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 18:18:49 »
A kérdésem az lenne hogy még nem volt lehetőségem tesztelni de kb meddig érzed az illatát borotválkozás után?

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1074 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 18:22:38 »
Változó!

kb. 2-3 óra. De általában ennyi idő utána arcot mosok hideg vízzel és balzsamot kenek fel, így lehet, hogy tovább is bírná...
Nem tartós szerintem, de nem is illan el hamar.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1075 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 18:28:11 »
Köszönöm.
Ami egyébként elég sokáig bírja az a Denim, Axe, stb.

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1076 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 20:41:28 »
Nekem a zöld Proraso nagy kedvenc, de az is kb 2-3órát bírja. A Pitralon  :borz2: viszont egész jól teljesít, 5-6 óra után is érzem még!

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1077 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 12:29:29 »
A barbont elég rövid ideig, nekem talán 1-2 óra között, bár szerintem a barbon AS-nek nem igazán van illata. A figarót is hasonló ideig szoktam érezni és az jobban be is jön. A zöld brut is hamar elillan, csakúgy, mint a 4711. Zöld proraso (új formula) se tart sokáig...
Ami extra sokáig tart, nos, az az Old Spice Original. Még késő délután is érzem, akár a kezemen is! Csakúgy, mint a brut musk (rosé brut)

A kérdésem az lenne hogy még nem volt lehetőségem tesztelni de kb meddig érzed az illatát borotválkozás után?

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1078 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 12:37:32 »

A barbont elég rövid ideig, nekem talán 1-2 óra között, bár szerintem a barbon AS-nek nem igazán van illata. A figarót is hasonló ideig szoktam érezni és az jobban be is jön. A zöld brut is hamar elillan, csakúgy, mint a 4711. Zöld proraso (új formula) se tart sokáig...
Ami extra sokáig tart, nos, az az Old Spice Original. Még késő délután is érzem, akár a kezemen is! Csakúgy, mint a brut musk (rosé brut)

A kérdésem az lenne hogy még nem volt lehetőségem tesztelni de kb meddig érzed az illatát borotválkozás után?
A kék Fabulon napközben random szeruen fel-fel villan. Elotte, utana semmi. :)
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1079 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 12:42:00 »
No, érdekes az a fabulon. A kék nincs, de van musk (a sárgás színű) Amikor vettem, kicsit úgy éreztem, hogy old spice és bay rum között valahol... Nem roszz, csak nem tart soká. Mondjuk elég régen használtam, úgyhogy valamikor itt a közeljövőben újra fogom.




A barbont elég rövid ideig, nekem talán 1-2 óra között, bár szerintem a barbon AS-nek nem igazán van illata. A figarót is hasonló ideig szoktam érezni és az jobban be is jön. A zöld brut is hamar elillan, csakúgy, mint a 4711. Zöld proraso (új formula) se tart sokáig...
Ami extra sokáig tart, nos, az az Old Spice Original. Még késő délután is érzem, akár a kezemen is! Csakúgy, mint a brut musk (rosé brut)

A kérdésem az lenne hogy még nem volt lehetőségem tesztelni de kb meddig érzed az illatát borotválkozás után?
A kék Fabulon napközben random szeruen fel-fel villan. Elotte, utana semmi. :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici