Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 508513 alkalommal)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3450 Dátum: 2015. Február 24. - 16:26:36 »
Mondjuk az egy kicsit vicces hogy nem érheti a nyelet víz :) Az ecsetek nyelére se folyhat a festék? A wc kefékről meg ne is beszéljünk :fetreng:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3451 Dátum: 2015. Február 24. - 16:35:48 »
Mondjuk az egy kicsit vicces hogy nem érheti a nyelet víz :) Az ecsetek nyelére se folyhat a festék? A wc kefékről meg ne is beszéljünk :fetreng:

Sőt a fogkefének is CSAK A SÖRTÉJÉT érheti folyadék! ;)


Engem nemzavar, ha nagyon csufi lesz akkor keményolajat kap s szaladhat.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Veni

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 193
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3452 Dátum: 2015. Március 03. - 12:04:59 »
Nos valóban szemrevaló portéka, de mint írtam kicsike. Legalábbis számomra.  :coffee: 26mm alatt nálam a pamacs útazópamacs. Én már csak ilyen vagyok, a korong ecseteket kedvelem  :thumbup:

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3453 Dátum: 2015. Március 03. - 12:15:50 »
23 miliméteres kötegméret azért nem olyan kicsi! Jó, nem nagy, de tapasztalataim szerint hasznalati értébe nem ad többet egy 26-28-30 miliméteres pamacs, legfeljebb több habot dobsz ki (engedsz le a lefolyón). Szerintem valakol a 21-22 miliméteres tömött köteg az optimális. Felette már használati ertékben nem adódik semmi. Ez olyan, mint a fényképezőgépek pixel száma, attól még nem jobb egy gép, ha ez az érték nagyobb.

Nem elérhető Veni

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 193
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3454 Dátum: 2015. Március 03. - 12:50:22 »
23 miliméteres kötegméret azért nem olyan kicsi! Jó, nem nagy, de tapasztalataim szerint hasznalati értébe nem ad többet egy 26-28-30 miliméteres pamacs, legfeljebb több habot dobsz ki (engedsz le a lefolyón). Szerintem valakol a 21-22 miliméteres tömött köteg az optimális. Felette már használati ertékben nem adódik semmi. Ez olyan, mint a fényképezőgépek pixel száma, attól még nem jobb egy gép, ha ez az érték nagyobb.
Horatio, lehet hogy használati értékben nem ad többet, de élvezeti értékben számomra biztosan. Véleményem szerint ilyen kategóriában lévő pamacsokat egyébként sem a használati értéke miatt veszünk, arra bőven jó egy 1-2ezer forntos darab. Ez kérem nem más mint hedonista luxus, így azt vallom hogy a beretválkozás szentségét mindenki tegye úgy ahogy számára a leg élvezetesebb

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3455 Dátum: 2015. Március 03. - 13:00:06 »
 :+1:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3456 Dátum: 2015. Március 03. - 13:03:06 »
A kis köteggel a kis kötegűek jönnek folyton.
 :fetreng:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3457 Dátum: 2015. Március 03. - 13:28:35 »
23 miliméteres kötegméret azért nem olyan kicsi! Jó, nem nagy, de tapasztalataim szerint hasznalati értébe nem ad többet egy 26-28-30 miliméteres pamacs, legfeljebb több habot dobsz ki (engedsz le a lefolyón). Szerintem valakol a 21-22 miliméteres tömött köteg az optimális. Felette már használati ertékben nem adódik semmi. Ez olyan, mint a fényképezőgépek pixel száma, attól még nem jobb egy gép, ha ez az érték nagyobb.
Horatio, lehet hogy használati értékben nem ad többet, de élvezeti értékben számomra biztosan. Véleményem szerint ilyen kategóriában lévő pamacsokat egyébként sem a használati értéke miatt veszünk, arra bőven jó egy 1-2ezer forntos darab. Ez kérem nem más mint hedonista luxus, így azt vallom hogy a beretválkozás szentségét mindenki tegye úgy ahogy számára a leg élvezetesebb

Jó, de Te miért nem használsz 50 milimeteres köteget? Akadálya nincsen, több gyártó létezik, aki örömmel legyártja.
Nekem kényelmetlenek a nagy pamacsok, nincs hozzáadott értékük, kivétel az a összeg, amit én adok hozzá annak érdekében, hogy egy jóval drágább, egyben teljesen felesleges pamacsom legyen.
Nekem egy pamacsban számos más tulajdonság fontosabb, mint a kötegméret. Önmagában a kötegméret nem minőségi tényező. Mindössze itt lehet vele "menőzni" , de amióta párezer forintból megoldható egy 30-as TGN, vagy Whippeddog pamacs, már ez se menőség.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3458 Dátum: 2015. Március 03. - 13:30:16 »
Húúúha! Na erre kíváncsi leszek!  :crazy:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3459 Dátum: 2015. Március 03. - 13:53:24 »
Húúúha! Na erre kíváncsi leszek!  :crazy:

Nem, ezen aztán nem veszünk össze, ha erre célzol  ;) Én elfogadom, hogy másvalakinek más jön be, mint nekem. Mindössze azért írtam meg a fentieket, hogy ki legyen balanszírozva az egyoldalú velemény.
Egyébkén meg  :peace: van

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy miért nem 50 miliméteres pamacsot használnak a nagypamacs hívők  :D

tothzoltan, tévedsz. Azok szeretik a nagy köteget, akiknek kicsike "kötegük" van  ;D ezzel kompenzálnak

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3460 Dátum: 2015. Március 03. - 14:07:28 »
Aaaaappaaaaaa!


Keezzzddőőőddííík!


- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Veni

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 193
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3461 Dátum: 2015. Március 03. - 14:11:47 »
Horatio tökéletesen fogalmaztál, neked kényelmetlen, számodra felesles kiadás egy drága pamacs. Viszont engetessék meg hogy én eldöntsem hogy nekem mi a jó. Azt gondolom elég nagy fiú vagyok hogy ezt meg tudjam itélni. A menőzéssel kapcsolatban pedig, te olvastad tőlem hogy én mit használok és az milyen értéket képvisel??? No

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3462 Dátum: 2015. Március 03. - 14:18:47 »
Gyerekek!



Pihenő!


Mindenki higgadjon le!


MOST!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3463 Dátum: 2015. Március 03. - 14:19:41 »
Hol lehet 50 mm -s köteget kapni? Egyébként javaslom a gyerek vízfesték ecsetét az elég kicsi, és kevés habot dobsz ki.
Ez a kevés megy a lefolyóba, ugyan az mint amikor arról szól a csörte, ki tud kevesebb krémből vödörnyi habot verni.

Azok mondanak ilyen csacsiságokat akik nem használtak még nagyköteget.
Ki kell próbálni, én megtettem és tudom , hogy a nagy kellemesen  masszírozni is tud, főleg egy jó szappannal ami még "keményíti" is a köteget, a kicsivel meg csak festegetni lehet.



Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3464 Dátum: 2015. Március 03. - 14:26:04 »
Én azt nem értem - és nemsokára megy az egész szál a pamacsok topicba - hogy miért kell érzelmi szálat belekeverni.

1. Fórumtárs: Én szeretem a nagy kötegű pamacsokat.

2. Fórumtárs: Én pedig a kisebbeket kedvelem.

Közösen: Akárhogy is, de jó így borotválkozni, meglelem benne a magam örömét.

1+2 =  :handshake:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici