Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 510442 alkalommal)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3075 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 09:18:37 »
Fertőtlenítsd le, oszt jónapot. Emiatt elkótyavetyélni egy jó pamacsot.. hááát..  ::)
Vegul is meggyoztok. Irtam nekik mailt, ha elkuldik ok.:) De rendelek egy nagyobb pamacsot:) Legfeljebb lesz 3. Itt a forumon ezzel meg ugyis a "kezdok" kozott vagyok:)
Majd eladod itt, mi  meg nyomott áron jól megvesszük azt a "fertőt". :)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3076 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 17:07:36 »
Fertőtlenítsd le, oszt jónapot. Emiatt elkótyavetyélni egy jó pamacsot.. hááát..  ::)
Vegul is meggyoztok. Irtam nekik mailt, ha elkuldik ok.:) De rendelek egy nagyobb pamacsot:) Legfeljebb lesz 3. Itt a forumon ezzel meg ugyis a "kezdok" kozott vagyok:)
Majd eladod itt, mi  meg nyomott áron jól megvesszük azt a "fertőt". :)
:) Jaja, nem rossz otlet. Az uj pamacs mar uton, holnap megjon:) A hotel meg tojik valaszolni.. Szal lehet nem marad semmi nyomottaras diszkontra.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3077 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 21:04:20 »
Hotel irt nincs meg  :-[ Szoval nem kell gondolkodni mi legyen vele. De kozben meg is jott az uj. Muhle silvertip fibre, L-es klasszic feher "elefantcsonszint" nyellel. Kezre all:) Azt hiszem ki is probalom mindjart.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3078 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 02:18:28 »
Hotel irt nincs meg  :-[ Szoval nem kell gondolkodni mi legyen vele. De kozben meg is jott az uj. Muhle silvertip fibre, L-es klasszic feher "elefantcsonszint" nyellel. Kezre all:) Azt hiszem ki is probalom mindjart.
Igen jó döntés volt.  :thumbup:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3079 Dátum: 2014. Szeptember 28. - 21:33:23 »
Hotel irt nincs meg  :-[ Szoval nem kell gondolkodni mi legyen vele. De kozben meg is jott az uj. Muhle silvertip fibre, L-es klasszic feher "elefantcsonszint" nyellel. Kezre all:) Azt hiszem ki is probalom mindjart.
Igen jó döntés volt.  :thumbup:
Letesztelodott. Naggyon jo. Kicsit nagyobb mint az utazo pamacs, de a jobban foghato nyele miatt sokkal kenyelmesebb is. Tovabbra is tetszik a Muhle silvertip fibre.. :bor:

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3080 Dátum: 2014. Október 10. - 09:54:17 »
Két hete újra használom azt a pamacsot, amit a Dob utcai kefeboltban ( http://www.1001kefe.hu/ ) vettem, amikor elkezdtem normálisan borotválkozni. Akkoriban a polcra került, mert a Silvertip Fibre volt a nagy kedvenc, utána a Semogue röfi, majd az Omega. Kiderült, hogy egyszerűen a gyakorlat hiányzott, meg nem volt bejáratva, mert most kiválóan teljesít: egyszerűen nem tudom letenni, mindennap használom, gerincesebb mint az Omega 11127, és nyilván kisebb, de 4 körre így is elég. Azért persze a kivitele nincs ott, a nyélről már lement a lakk a nyers fáig, meg ilyesmik, de kezdőpamacsnak teljesen jó (lett volna, ha nem rendelek mindenhonnan mindenféle mást, amit persze nem bántam meg :D).

Nem elérhető landigabi

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 44
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3081 Dátum: 2014. Október 19. - 09:57:17 »
Egy Shavemac-on gondolkodom...
Csak azt nem tudom, hogy használat közben vajon milyen lehet a különbség a sima Silvertip - a D01 - D01 2 Band között.
... mert árban ugye rohadtul nem mindegy... ahogy nézem.

Néztem még a New Forest High Mountain White 2224-et is... kicsit "kellemesebb" az ára... :)

Kérhetek segítséget a választáshoz?

Herr

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3082 Dátum: 2014. Október 26. - 12:04:50 »
Piacon találtam.A matrica részt zselés pillanatragasztóval fixáltam az örökkévalóságnak,jól kifertőtlenítettem,kiszedegettem a kihulló szálakat.Kíváncsi vagyok milyen lesz.Jó kis keletnémet Mühle:)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3083 Dátum: 2014. Október 26. - 12:17:38 »
Fasza!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3084 Dátum: 2014. Október 26. - 12:33:48 »



Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3087 Dátum: 2014. Október 26. - 14:04:18 »
Piacon találtam.A matrica részt zselés pillanatragasztóval fixáltam az örökkévalóságnak,jól kifertőtlenítettem,kiszedegettem a kihulló szálakat.Kíváncsi vagyok milyen lesz.Jó kis keletnémet Mühle:)


Szép fogás! Mennyiért sikerült megszerezni?:)
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Herr

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3088 Dátum: 2014. Október 26. - 14:19:02 »
Piacon találtam.A matrica részt zselés pillanatragasztóval fixáltam az örökkévalóságnak,jól kifertőtlenítettem,kiszedegettem a kihulló szálakat.Kíváncsi vagyok milyen lesz.Jó kis keletnémet Mühle:)


Szép fogás! Mennyiért sikerült megszerezni?:)

100 forintért. Csak ér annyit:) Azt hittem valami vacak lesz ,de meglepően jó.És szerintem nem is használták agyon.
Bocs elütöttem az előbb:) 200 at írtam. 100 volt.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3089 Dátum: 2014. Október 26. - 15:46:03 »
Emnyiért ajándék. :)  Nem gondolkodtál még rajta, hogy újra kötegezd?
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici