Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493776 alkalommal)

Nem elérhető nevemsenki

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3060 Dátum: 2014. Augusztus 23. - 10:22:13 »
a zoldbolt.hu-n nem egeszen rossz a pamacsvalasztek. az arak is eszeruek : a legegyszerubb hjm fanyelu sorte - 1700. borotvak is vannak. ezeknek az arai mar nem annyira jok . a pengearak egyszeruen hajmeresztok.
szarvam sunjam - minden ures

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3061 Dátum: 2014. Augusztus 23. - 11:10:50 »
Ezek gyakorlatilag az Extrametál termékei és árai.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3062 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 09:34:16 »
Azt hittem ez a Mühle valami egészen fiatal márka, erre tessék:



Itt a hirdetés is:
http://antik.vatera.hu/haztartasi_etkezesi_kellekek/pipere_kellekek/antik_gillette_borotva_pamaccsal_es_pengevel_1975375355.html
(szerintem)

Nem elérhető isti79

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3063 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 10:16:42 »
Nagyapám 77' ben hagyott rám egy mühle borzot csak sajna az enyémről leázott a matrica, de lenyomata még jól kivehetően látszik.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3064 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 20:05:44 »

Azt hittem ez a Mühle valami egészen fiatal márka, erre tessék:



Itt a hirdetés is:
http://antik.vatera.hu/haztartasi_etkezesi_kellekek/pipere_kellekek/antik_gillette_borotva_pamaccsal_es_pengevel_1975375355.html

Muhle oldalan ha jol emlekszem van egy kis tortenelmi attekintes video formaban. Nem mostanaban kezdtek az ipart. A mostani vezetes mar 2 vagy 3 generacio
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3065 Dátum: 2014. Szeptember 23. - 23:56:17 »
Reg jartam erre, kisse elfoglalt voltam/vagyok.
Mult heten sikeresen elhagytam a Muhle silvertip fibre utazo pamacsom, ott maradt egy hotelben.  :fejfal: A tartalek legoccsobb pemszli meg olyan mintha reszelovel szappanoznek, szal adott a projekt. Uj pamacs kell. De mivel sokat utazok is, kerdes, hogy milyen egy Mühle (nem utazos, nagyobb pamacsos) silvertip fibre pamacs a hozza utazashoz valo "muanyag csovel". Nem tul nagy ez igy? Mindenkepp utazos megoldas kellene, de az utazos Muhletol egy hangyanyival nagyobb pamacs jobb lenne:)
Ugye az igenyek ha az ember raszokott a jora :borz1:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3066 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 08:15:00 »
Frank Shaving pur tech. 24-26-28 mm-es kötegben biztosan kapható.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3067 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 09:00:51 »
Frank Shaving pur tech. 24-26-28 mm-es kötegben biztosan kapható.
:+1:
A 28as mindent visz.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3068 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 12:18:41 »
Reg jartam erre, kisse elfoglalt voltam/vagyok.
Mult heten sikeresen elhagytam a Muhle silvertip fibre utazo pamacsom, ott maradt egy hotelben.  :fejfal: A tartalek legoccsobb pemszli meg olyan mintha reszelovel szappanoznek, szal adott a projekt. Uj pamacs kell. De mivel sokat utazok is, kerdes, hogy milyen egy Mühle (nem utazos, nagyobb pamacsos) silvertip fibre pamacs a hozza utazashoz valo "muanyag csovel". Nem tul nagy ez igy? Mindenkepp utazos megoldas kellene, de az utazos Muhletol egy hangyanyival nagyobb pamacs jobb lenne:)
Ugye az igenyek ha az ember raszokott a jora :borz1:
SZVSZ a tok felesleges szintikhez, vegyél akkorát amit szeretsz. Hotelnek megér egy próbát írni, hogy megtalálták-e, jártam már úgy hogy igen (egy elég drága szakkönyvet hagytam ott), kértem hogy küldjék és fizetem a postát, de jófejek voltak és csak úgy elküldték.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3069 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 16:03:06 »
Reg jartam erre, kisse elfoglalt voltam/vagyok.
Mult heten sikeresen elhagytam a Muhle silvertip fibre utazo pamacsom, ott maradt egy hotelben.  :fejfal: A tartalek legoccsobb pemszli meg olyan mintha reszelovel szappanoznek, szal adott a projekt. Uj pamacs kell. De mivel sokat utazok is, kerdes, hogy milyen egy Mühle (nem utazos, nagyobb pamacsos) silvertip fibre pamacs a hozza utazashoz valo "muanyag csovel". Nem tul nagy ez igy? Mindenkepp utazos megoldas kellene, de az utazos Muhletol egy hangyanyival nagyobb pamacs jobb lenne:)
Ugye az igenyek ha az ember raszokott a jora :borz1:
SZVSZ a tok felesleges szintikhez, vegyél akkorát amit szeretsz. Hotelnek megér egy próbát írni, hogy megtalálták-e, jártam már úgy hogy igen (egy elég drága szakkönyvet hagytam ott), kértem hogy küldjék és fizetem a postát, de jófejek voltak és csak úgy elküldték.
Valoszinuleg dobok egy mailt. De ha meglesz akkor se nagyon hasznalnam. Ez az en lovesem, higieniai "eszkoz". Nem vennem szivesen ezutan a kezembe.:)
Valoszinuleg rendelek egy kicsit nagyobb pamacsot..

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3070 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 16:05:27 »
Fertőtlenítsd le, oszt jónapot. Emiatt elkótyavetyélni egy jó pamacsot.. hááát..  ::)
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3071 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 18:03:55 »
Fertőtlenítsd le, oszt jónapot. Emiatt elkótyavetyélni egy jó pamacsot.. hááát..  ::)
Vegul is meggyoztok. Irtam nekik mailt, ha elkuldik ok.:) De rendelek egy nagyobb pamacsot:) Legfeljebb lesz 3. Itt a forumon ezzel meg ugyis a "kezdok" kozott vagyok:)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3072 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 21:14:15 »
Fertőtlenítsd le, oszt jónapot. Emiatt elkótyavetyélni egy jó pamacsot.. hááát..  ::)
Vegul is meggyoztok. Irtam nekik mailt, ha elkuldik ok.:) De rendelek egy nagyobb pamacsot:) Legfeljebb lesz 3. Itt a forumon ezzel meg ugyis a "kezdok" kozott vagyok:)
Nekem csak kettő van.:)) most. :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3073 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 21:17:28 »
Nekem is csak 4 van  ;D
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3074 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 22:15:05 »
Nekem is csak 4 van  ;D

meg kell számolnom, franc se tudja  :crazy:
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici