Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 520422 alkalommal)

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3045 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 17:05:10 »
En vasaroltam a pamacsokat tehat nem felek ilyen teren, illetve csak en hasznalom.
Fertotlenitest borotvak teren hypo tablettaval oldom meg, korhazba dolgozik az ismerosom es a takaritok ezt hasznaljak, amikor kinyitom a dobozt a legcsovemet rogton elkezdi marni. Ugy szoktam megoldani folyosora kimegyek egy darabot kiveszek rogton lezarom a tetejet a doboznak es kesz. A tablettat meg feloldom de nagyon eros......
Sebeszeti osztalyon hasznaljak ezt a fertotlenitot tehat szerintem a borotvara is alkalmas

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3046 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 17:21:18 »
Gyógyszertárban lehet kapni ilyet, szerintem pamacsra is megteszi:
http://www.tissue.hu/content/inno-sept-fertotlenito-keztisztito-pumpas-05-literes
(szerintem)

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3047 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 21:41:53 »
Valahol bóraxot ajánlottak.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3048 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 17:36:27 »
En vasaroltam a pamacsokat tehat nem felek ilyen teren, illetve csak en hasznalom.
Akkor nem tudom miért akarnád fertőtleníteni, ami patogén lehet rajta az rólad és a szokásos környezetéből jön, akkor meg SZVSZ mindegy. Simán átmosnám, egy alapos tisztítás.

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3049 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 20:18:21 »
Azt gondoltam azt is kell majd idonkent fertotleniteni

Nem elérhető Veni

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 193
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3050 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 22:32:13 »
Uraim,
Kis segítséget szeretnék kérni, erről a firmáról tud valaki mondani valami közelebbit, Morris & Forndran?
. Annyi persze nekem is meg van hogy jó, de hátha valaki többet is tud írni róla.  Előre is köszönöm!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3051 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 23:23:59 »
Uraim,
Kis segítséget szeretnék kérni, erről a firmáról tud valaki mondani valami közelebbit, Morris & Forndran?
. Annyi persze nekem is meg van hogy jó, de hátha valaki többet is tud írni róla.  Előre is köszönöm!
Inkãbb az Ámerikai urak használjãk sztem.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3052 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 23:54:54 »
Uraim,
Kis segítséget szeretnék kérni, erről a firmáról tud valaki mondani valami közelebbit, Morris & Forndran?
. Annyi persze nekem is meg van hogy jó, de hátha valaki többet is tud írni róla.  Előre is köszönöm!

mi a konkrét kérdésed? 2 pamacsukat próbáltam és azt kell mondanom, hogy szuper volt. tömött, gerinces pamacsok voltak, a minőséggel maximálisan elégedett voltam. ilyen volt:

Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3053 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 00:46:48 »
Qka úr te mit mutogatod az én pamacsomat?  :crazy:

Veni: Venni fogsz ilyet már tudom. Számomra a borzok közül a non plus ultra. Meg ez a vékonyszálú silvertip köteg is olyan tömöttre van kötve hogy ihaj, veri a többi best badger vagy finest kötegű pemzlimet.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Veni

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 193
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3054 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 09:22:39 »
Qka úr te mit mutogatod az én pamacsomat?  :crazy:

Veni: Venni fogsz ilyet már tudom. Számomra a borzok közül a non plus ultra. Meg ez a vékonyszálú silvertip köteg is olyan tömöttre van kötve hogy ihaj, veri a többi best badger vagy finest kötegű pemzlimet.
Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek. Sic, nem mondom hogy nem birizgálja a fantáziámat de azért nem kapkodom el. Viszont pont ezzel kapcsolatban merült fel bennem a kérdés hogy hol lehet ezt egyáltalán megvásárolni,hisz a nem találtam semmilyen hivatalos értékesítot, de a gyártásról sem leltem semmit. Lehet hogy én keresek bután, de megköszönöm ha esetleg dobtok ezzel kapcsolatban linket.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3055 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 09:44:49 »
Annyira exkluzív hogy csak a gyártótól tudod megvásárolni: Lee Sabini, illetve néha felkerül egy -  két amerikai webshopra pár darab. :fetreng:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Veni

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 193
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3056 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 10:05:15 »
Köszönöm Sic! Nagyjából valami ilyesmitől tartottam. Viszont Lee barátunk annyira exkluzív hogy még egy oldalt sem üzemeltet? Gyakorlatilag semmilyen kapcsolatot nem lelek. :fejtor:


Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3058 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 12:35:34 »
Azt a mindenit milyen szép bolt és mekkora választék...
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Veni

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 193
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #3059 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 13:19:00 »
Köszönöm szépen, ez sokkal több mint amit én találtam

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici