Szerző Téma: Régi borotvák  (Megtekintve 249032 alkalommal)

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Régi borotvák
« Válasz #690 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 18:44:35 »
"Nem akarok gyűjteni (bár mit lehessen tudni mit hoz az élet) csak használni nagy megelégedéssel."  :crazy:
Szép kések Herr, 1-2 különösen tetszik. Gratula!  :sör:
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Herr

  • Vendég
Re:Régi borotvák
« Válasz #691 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 18:53:16 »
Az a baj :)),hogy tetszenek. Aztán Karak gyűjteményét látva kész lettem.  Mondjuk sok a semmire kellő vacak a piacokon,és fogpiszkálókért kérnek 6-10 ezreket ,na azokat nem gyűjteném,de ezek legalábbis nekem nagyon megtetszettek. Na meg ennyiért ott nem hagyom,max eladom nektek :crazy: Most mondták pl ,hogy a teniszest az keresik mindenfele.

Herr

  • Vendég
Re:Régi borotvák
« Válasz #692 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 19:42:59 »
No ez ilyen lett egy kis agyusztálás után.de még kell huzigálni a bőrön egy darabig:)

Herr

  • Vendég
Re:Régi borotvák
« Válasz #693 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 21:03:16 »
Valaki meg tudja mondani nekem ,hogy ez milyen méretű borotva? 57 es szám van rajta.

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Régi borotvák
« Válasz #694 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 01:33:12 »
...
Kérdésem. A rozsdás pengét áztassam be gázolajba?
Én is a petróleumot javasolnám, vagy esetleg rozsdaoldó spray (azok is nagyrészt petróleum alapuak). Bár az a helyzet, hogy azon a Wüsthof-on elég komolynak tűnik a rozsda. Kár érte, elég ritkák.

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Régi borotvák
« Válasz #695 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 13:22:47 »
Hát kimentem a flamingóra, de csak pár csoffadt agyonfent kés volt, talán 3-4 db :( viszont szeretzem egy jó állapotú micro machine hoth star wars diorámát potom pénzért:-) 
Van kinn vmi borotvás ember akit nem találtam meg, vagy csak simán pechem volt és neá voltak kinn borotvák?
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Régi borotvák
« Válasz #696 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 13:37:41 »
Valaki meg tudja mondani nekem ,hogy ez milyen méretű borotva? 57 es szám van rajta.

Herr

http://straightrazorplace.com/razors/87447-straight-razor-ruler-3.html


van az egyik hozzászóláshoz egy pdf csatolva. Azt nyomtasd ki és rögtön minden borotvádnak tudni fogod a méretét. Hasznos cuccmány nagyon, én is használom :)
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Herr

  • Vendég
Re:Régi borotvák
« Válasz #697 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 13:53:01 »
Köszönöm!  :bow:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Régi borotvák
« Válasz #698 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 14:41:22 »
Arra figyelj, hogy mérethelyesen nyomtasd ki, ne igazítsa a megjelenítőd a lap méretéhez!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Herr

  • Vendég
Re:Régi borotvák
« Válasz #699 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 14:56:08 »
Kösz.
Megvan az ideális rozsdaeltávolítóm. Kipróbáltam egyelőre a gyakorló vason. Fékolaj:)Meglássam mi lesz vele később.

Herr

  • Vendég
Re:Régi borotvák
« Válasz #700 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 15:18:36 »
...
Kérdésem. A rozsdás pengét áztassam be gázolajba?
Én is a petróleumot javasolnám, vagy esetleg rozsdaoldó spray (azok is nagyrészt petróleum alapuak). Bár az a helyzet, hogy azon a Wüsthof-on elég komolynak tűnik a rozsda. Kár érte, elég ritkák.

Kérlek most csiszolom a Wüsthof-ot és bár ez nézett ki ramatyabbul de ezen sokkal kevésbé van beleevődve a rozsda,a D.Peres (sasos) az jobban igénybe volt véve rozsdailag. Ahogy csiszolom ezt a monstrumot,olyan érzésem van,hogy az anyaga is keményebb.

Herr

  • Vendég
Re:Régi borotvák
« Válasz #701 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 18:18:51 »
Nem tudom milyen lesz ezzel a Barber's  King el beretválkozni,de ajánlom neki ,hogy jó élmény érjen ,mert megszenvedek vele derekasan. :fejfal:
Bakker ránéztem ebay ra és ez ilyen drága??

Herr

  • Vendég
Re:Régi borotvák
« Válasz #702 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 10:41:03 »
Ez lett az egyik rozsdaboglyából.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Régi borotvák
« Válasz #703 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 11:37:40 »
 :thumbup:
Nyélnek is nekiesel?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Herr

  • Vendég
Re:Régi borotvák
« Válasz #704 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 12:09:43 »
Igen. Szépen felpolírozom,de még utána olvasok ,hogy is kell.Amúgy teljesen egyben van a nyél.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici