Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 212942 alkalommal)

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Lord
« Válasz #870 Dátum: 2014. Október 29. - 22:12:07 »
Vagy vegyél Timort. Az pillangós, hasonló.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Lord
« Válasz #871 Dátum: 2014. Október 29. - 23:01:04 »
Vagy bármi mást... egymás után, sorban.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Lord
« Válasz #872 Dátum: 2014. Október 30. - 06:02:21 »
Vagy bármi mást... egymás után, sorban.
Amíg asszonyod ki nem rakja a bőröndöd az ajtó elé, vagy minimum, a család sajnálkozó tekintettel nem biztatja életed párját.

;D
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető beldom

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 160
Re:Lord
« Válasz #873 Dátum: 2014. November 24. - 13:34:22 »
Egy barátomat szeretném megfertőzni egy L6-tal és akkor már én is kipróbálnám végre. Szóval mindjárt kettő kéne. Az örök kérdés: Hol lehet kapni? Esetleg olyan helyen, ami hétvégén is nyitva.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Lord
« Válasz #874 Dátum: 2014. November 24. - 13:58:35 »
Egy barátomat szeretném megfertőzni egy L6-tal és akkor már én is kipróbálnám végre. Szóval mindjárt kettő kéne. Az örök kérdés: Hol lehet kapni? Esetleg olyan helyen, ami hétvégén is nyitva.
extrametál (plázákban). de ha kettő kell, akkor (emlékeim szerint, de ellenőrizd) jobban megéri a Lord webshopjából.

Nem elérhető beldom

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 160
Re:Lord
« Válasz #875 Dátum: 2014. November 24. - 17:10:32 »
köszi, meg is rendeltem lordeurope hálóboltból

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Lord
« Válasz #876 Dátum: 2014. December 27. - 19:15:54 »
Sziasztok!
Annyit dicsértétek az L6-ot, hogy kicsit utánanéztem, hol tudnám beszerezni (ahogy előttem mások is  ;) ).
Jómagam is láttam az Extrametálban (és persze a webshopban is ránéztem, hogy össze tudjam hasonlítani a webes árakat). Kis guglizás után ráleltem az előttem szóló éltárs által írt oldalra is (néztem Penge oldalát is, ott hirtelen nem találtam).
Nem kicsit lepődtem meg az árán... :boldog: Persze tudom, alu, meg minden, de mégis.
No, hát akkor rendeljünk! Aha...! Az 1500-as készüléket ki is szállítanák 1000-ért v. 1350-ért...   :fejfal:
Marad az Extra... Ugyanott vagyok... Sőt!
Pengét annak idején vettem, amikor az első beszerző körúton voltam, de még nem próbáltam.
Az lesz a következő. Konkrétan a Classicból van egy 5-ös csomaggal, de mivel olyan jókat írtatok a SuperChrome-ról, előbb-utóbb azt is kipróbálom majd (ahogy látom a Classic is nagyon bejövős itt néhány éltársnak).
Ja, és azt még nem árt tudnotok, hogy nagy megelégedéssel használom az annak idején tárgyalt (aukciós) Gillette Tech-et. De most megpróbálkoznék a hosszú nyelű Lorddal.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Lord
« Válasz #877 Dátum: 2014. December 27. - 20:50:47 »
OFF:

...Egyébként miért nem látom pl. Malac 2011. ápr. 20-ai és jún. 02-ai, 23-ai, 26-ai hsz.-aiban a képeket?
A több topikon is tapasztalt hsz.-( és kép)eltűnésekről is ugyanezt kérdezném (azokat utólag egyszerűen törölték?).

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Lord
« Válasz #878 Dátum: 2014. December 27. - 20:54:52 »
OFF:

...Egyébként miért nem látom pl. Malac 2011. ápr. 20-ai és jún. 02-ai, 23-ai, 26-ai hsz.-aiban a képeket?
A több topikon is tapasztalt hsz.-( és kép)eltűnésekről is ugyanezt kérdezném (azokat utólag egyszerűen törölték?).
Lehet olyan tárhelyre töltötte fel ahol időkorlát van.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Lord
« Válasz #879 Dátum: 2014. December 27. - 20:58:50 »
Mert azóta már százszor átrendeztem a tárhelye(i)m képeit és ami már nincs nálam, töröltem. ;)
Amit nem használok, itthon sem éri meg a jövő évet.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető zsoltex70

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Lord
« Válasz #880 Dátum: 2014. December 28. - 13:36:48 »
Sziasztok!
Tudja valaki hogy Debrecenben hol árulnak Lord L5-öt?
Köszi és boldog uj évet minden fórumtársnak!
    :buek:    :buek:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Lord
« Válasz #881 Dátum: 2014. December 28. - 13:37:34 »
Sziasztok!
Tudja valaki hogy Debrecenben hol árulnak Lord L5-öt?
Köszi és boldog uj évet minden fórumtársnak!
    :buek:    :buek:
Extrametál van ott?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Lord
« Válasz #882 Dátum: 2014. December 28. - 13:42:27 »
Sziasztok!
Tudja valaki hogy Debrecenben hol árulnak Lord L5-öt?
Köszi és boldog uj évet minden fórumtársnak!
    :buek:    :buek:
Extrametál van ott?
Tudtommal nincs. SZVSZ a legegyszerűbb a Lord webshop: http://shop.lordeurope.com/LORD-Borotvakeszulek-L5-1db-penge-L122-d12.htm

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Lord
« Válasz #883 Dátum: 2015. Január 06. - 16:38:09 »
Sziasztok,

Lordosok táborát erősítem én is.
L111-el kezdtem (bemutatkozóba is írtam), eddig össz-vissz. 2 borotválkozáson vagyok túl ami még hagyott kuvetnivalót maga után :) A következő lépcsőfok egy L6-os lesz, de előtte még szeretnék az L111-el kucsit gyakorolgatni. Lord SC van még a kicsikében, de van még egy 5-ös "kék-fehér" Lord Super Stainless-em, és ma vettem egy 10-es pakk Lord Classicot a "zöld-kék" verzióból (179 Ft volt a Goods Marketben). Ha az SC meghal, ráugrok ezekre :)
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Lord
« Válasz #884 Dátum: 2015. Január 06. - 18:43:36 »
Szerintem felejtsd el a lord pengéket. Én is el voltam ájulva míg rá nem feküdtem a zöldastrára.  ;D  :thumbup:
Csak a puffin ad erőt...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici