Szerző Téma: Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...  (Megtekintve 155795 alkalommal)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #495 Dátum: 2014. November 18. - 06:35:05 »
Jaj dehogy nem fogok megsértődi sőt szerintem sem gonosz szándékkal írták azt amit írtak egyszerűen csak felesleges volt értelmetlen meg egy tapasztalati teszt szűken vett kontextusában  hülyeség.....

És dehogy hagylak cserbem!   ;D csak nem fogom sem szeretni sem elfogadni ilydnnek ilyennek a világot........   ::)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #496 Dátum: 2014. November 18. - 07:24:02 »
Barátom!


Nem minden vég, valaminek a kezdete is?

Fogd fel az egészet mint tanulási folyamatot.

A hozzászólások alapján, próbáld a teszt leírasát az olvasóidnak megfelelő formaba önteni.

Ahogy Jókai írta az egyik irodalmi lapban:

" Az ki magának ír, vezessen naplót, s helyeze a párnája mögé. "
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #497 Dátum: 2014. November 18. - 08:11:42 »
Olyan irányba ment el ez az egész aminek semmi értelme. Tankraid jók a tesztjeid, szeressük, csak így tovább! :sör: Akinek meg nem tetszik, teszteljen maga is, és írjon máshogy, többet,jobbat! Szerintem elfér a fórumon mindenkié. ;)

Amúgy meg szétoffoltátok a topicot...
(szerintem)

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #498 Dátum: 2014. November 18. - 10:27:16 »
 :+1:
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #499 Dátum: 2014. November 18. - 13:24:55 »
 :bocs: :offtopik:

@pmol322 Oksa. Rajta leszek!  :handshake:

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #500 Dátum: 2014. December 15. - 11:12:30 »
DM-ben:



Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #501 Dátum: 2014. December 15. - 12:06:36 »
Sztem ezek elég műanyag cuccok.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #502 Dátum: 2014. December 15. - 12:32:39 »
Sztem ezek elég műanyag cuccok.

Lehet. De a Claus Porto ritkán akciós.......  ::)
Vagy akkor ott van a Cor most 20%-os akcióban van! Ezzel a kóddal: CorHoliday20
http://corsilver.com/collections/facial-soaps/products/large-cor-signature-soap-120-gram-size

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #503 Dátum: 2014. December 15. - 16:07:06 »
Sztem ezek elég műanyag cuccok.

Lehet. De a Claus Porto ritkán akciós.......  ::)
Vagy akkor ott van a Cor most 20%-os akcióban van! Ezzel a kóddal: CorHoliday20
http://corsilver.com/collections/facial-soaps/products/large-cor-signature-soap-120-gram-size
Ebayrol a sima ach brito 3400 postaval a 4 db, az pont négy hónap. Ennél több menne el tusssszselére.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #505 Dátum: 2014. December 15. - 16:40:42 »
Ez:
http://www.ebay.de/itm/121043080978?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

nehéz téged kielégíteni..... és inkább nem is próbálom meg mivel ahogy látom megy neked is. (már ha te a musgo real-t szereted)
a Dm-es cuccokat meg hagyd azoknak akiket érdekel még ha téged nem is. akkor is ha azok ahogy írtad 'műanyagok'.
lehet valakinek csak arra van pénze......... ::)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #506 Dátum: 2014. December 15. - 16:46:42 »
Ez:
http://www.ebay.de/itm/121043080978?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

nehéz téged kielégíteni..... és inkább nem is próbálom meg mivel ahogy látom megy neked is. (már ha te a musgo real-t szereted)
a Dm-es cuccokat meg hagyd azoknak akiket érdekel még ha téged nem is. akkor is ha azok ahogy írtad 'műanyagok'.
lehet valakinek csak arra van pénze......... ::)
??
Mondtam bármi rosszat? Most te voltãl érzėkeny, a témában, nem először. De meghagyom neked a terepet, bocs. :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #507 Dátum: 2014. December 15. - 16:58:16 »
Sztem ezek elég műanyag cuccok.

Csak ezt? Tudom tudom te nem akartál rosszat ez csak egy vélemény volt a termékkel kapcsolatban a te személyes véleményed stb. stb.
Berakok egy képet hogy van akciós szappan erre azt rögtön muszáj véleményezni hogy azok műanyagok. Pont te voltál aki minden alkalommal
szappan teszt után is jött valami ilyen full fölösleges dologgal. Már én is azért nem bírtam szó nélkül megállni. Ha más ír ide semmi reakció ha én valami biztos.....és jah tudom túlreagálom meg paranoiás vagyok. stb. stb. Mondjuk nem vegyétek magatokra ahogy látom minden fórumon ez megy.
Senki nem akar senki rosszat mégis néhányan elkatatnak meg kitiltják őket. Furcsa......de bölcs leszek. A jövőbe minden kommentet válasz nélkül hagyok
ami nem annyira specifikus hogy indokolt legyen. - Om mani padme hum

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #508 Dátum: 2014. December 15. - 17:16:35 »
Sztem ezek elég műanyag cuccok.

Csak ezt? Tudom tudom te nem akartál rosszat ez csak egy vélemény volt a termékkel kapcsolatban a te személyes véleményed stb. stb.
Berakok egy képet hogy van akciós szappan erre azt rögtön muszáj véleményezni hogy azok műanyagok. Pont te voltál aki minden alkalommal
szappan teszt után is jött valami ilyen full fölösleges dologgal. Már én is azért nem bírtam szó nélkül megállni. Ha más ír ide semmi reakció ha én valami biztos.....és jah tudom túlreagálom meg paranoiás vagyok. stb. stb. Mondjuk nem vegyétek magatokra ahogy látom minden fórumon ez megy.
Senki nem akar senki rosszat mégis néhányan elkatatnak meg kitiltják őket. Furcsa......de bölcs leszek. A jövőbe minden kommentet válasz nélkül hagyok
ami nem annyira specifikus hogy indokolt legyen. - Om mani padme hum
Ezt nagyon túlreagãltad. Semmi rossz szándék nem vezérel és tiszteletben tartom mindenki véleményét. Ez a topik amúgy a te "vesszőfutásod" viseld hát emelt fővel és ne mantrãzz.
részemről ezt itt most lezárom.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #509 Dátum: 2014. December 15. - 19:55:29 »
Durva dolgok történnek, mikor férfiemberek szóváltsba keverednek szappan ügyben  ;D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici