Szerző Téma: Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...  (Megtekintve 155830 alkalommal)

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #300 Dátum: 2014. Április 03. - 09:20:01 »
Úgy is érzed a szárító hatást, hogy ASB-t használsz utána?

Igen, mindig használok ASB és így is jelentkezik a kellemetlen szárazság.

Shea vajas biztos jó, olyat keress.

Ezt ugyan elfelejtettem leírni, de próbáltam ilyet, direkt arcmosáshoz szappan, shea vajas - olivás, szintén szárított.
Ezt: http://www.rakumuveszet.hu/termekek/raku-webshop/natur-szappanok/sheavajas-arctisztito-szappan/
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #301 Dátum: 2014. Április 03. - 09:22:51 »
Freddy- borotválkozás előtt + nedves forró türcsi a mikróból. Borotválkozás után pedig jó sok utánzsírzó AS, illetve ha nincs bevált ilyened, nem szégyen az arckrém sem a zsírháztartásod rendbehozásához.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #302 Dátum: 2014. Április 03. - 09:25:47 »
Szia!
Pre-nek használj olajat.Kizárt, hogy szárítson.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #303 Dátum: 2014. Április 03. - 09:26:13 »
Úgy is érzed a szárító hatást, hogy ASB-t használsz utána?

Igen, mindig használok ASB és így is jelentkezik a kellemetlen szárazság.

Shea vajas biztos jó, olyat keress.
Bakker ha a shea szárit, akkor gond van. Sztem más adalék a ludas. Akarité ugyanis a pikkelysömörre is javallott jóság, sztem keverj egy krémet házilag, nem olyan nagy ördöngősség, olvasataim szerint. Max annyira nem lesz habos, viszont nem szárít.
Ezt ugyan elfelejtettem leírni, de próbáltam ilyet, direkt arcmosáshoz szappan, shea vajas - olivás, szintén szárított.
Ezt: http://www.rakumuveszet.hu/termekek/raku-webshop/natur-szappanok/sheavajas-arctisztito-szappan/
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #304 Dátum: 2014. Április 03. - 10:43:46 »
Freddy- borotválkozás előtt + nedves forró türcsi a mikróból. Borotválkozás után pedig jó sok utánzsírzó AS, illetve ha nincs bevált ilyened, nem szégyen az arckrém sem a zsírháztartásod rendbehozásához.

A L'Oreal ASB, amit használok, véleményem szerint inkább zsíros, nem annyira könnyed, mint teszemazt egy GFT Skin Food, de látod, mégis száraz a képem. A törölközővel igazad van, bár próbálni nem próbáltam még, de nekem ez már kicsit átbillen a 'túlontúl macerás előkészületre". Mindesetre köszönöm a tanácsot, biztos ki lesz próbálva.

Szia!
Pre-nek használj olajat.Kizárt, hogy szárítson.

Vettem nemrég egy Alverde arcápoló olajat (vadrózsa olaj, mandula olaj, jojoba olaj, sárgabarackmag olaj és almakivonat), de ez inkább csak síkosított és védő filmréteget képezett az arcon a pengétől, de nem puhított, pedig körkörösen bedolgoztam. Na nem mondom, azt jól tette, csak nem puhított, de nem is szárított.

Bakker ha a shea szárit, akkor gond van. Sztem más adalék a ludas. Akarité ugyanis a pikkelysömörre is javallott jóság, sztem keverj egy krémet házilag, nem olyan nagy ördöngősség, olvasataim szerint.

Lehet abból kéne kiindulni, amit linkeltem, mert abban nem szabadna h legyen bármi plusz a sheavajon és az olíván kívül (meg persze a kötelező szappan alapanyagok, de nem értek hozzá), lehet bemegyek majd a boltba, h világosítsanak fel, ha tudnak. A rövid összetevőlistából talán hamar rövidre lehetne zárni a kérdést, h mi szárít ennyire. A saját krémnek majd hétvégén utánaolvasok, köszönöm a tippet.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető doddi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 164
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #305 Dátum: 2014. Május 04. - 10:46:33 »
Üdvözletem
Nem tud valaki elérhető áron fűrdőkefét? Jobb minőségűre gondoltam, nem a Tescóban kapható nejlonszálasra. A neroliban van olyan ami jó lenne, csak hát az árát nem nekem találták ki...

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #306 Dátum: 2014. Május 04. - 10:54:10 »
Üdvözletem
Nem tud valaki elérhető áron fűrdőkefét? Jobb minőségűre gondoltam, nem a Tescóban kapható nejlonszálasra. A neroliban van olyan ami jó lenne, csak hát az árát nem nekem találták ki...

itt is van 1-2 termék: http://ecsetbolt.hu/termek.php?mi=63&meddig=20&gy1=25

amúgy a DM-ben szoktam látni igényes fa fürdőkefét.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető doddi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 164
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #307 Dátum: 2014. Május 04. - 11:09:18 »
Köszönöm szépen, ezt a boltot teljesen elfelejtettem... :whoops:

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #308 Dátum: 2014. Június 17. - 12:54:29 »
Nem tudom jó helyen kérdezem-e de: nem tud valaki valami jó szakáll ápolót meg hogy honnan lehetne rendelni olyan 5000HUF körül?

(Honest Amish Beard Balm ebay-en 7000körül van ha tőlük rendelem meg nincs paypal fizetési lehetőség / Professor Edward J. Fuzzworthy's Beard nem szállít ide angoloktól meg szintén 7000körül.....drágaság van)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #309 Dátum: 2014. Június 17. - 16:17:32 »
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #310 Dátum: 2014. Június 18. - 06:40:41 »
https://www.etsy.com/listing/111556659/honest-amish-beard-balm-mens-leave-in

itt van paypal. Ha mindenképpen ilyen kell.

 :thanks: bár etsy-n keresztül is annyi a szállítás mint maga a termék...  ::)

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #311 Dátum: 2014. Június 25. - 23:10:14 »
Nem tudom hogy jó helyre írok e de azért leírom.   :)
A problémám a következő borotválkozás  :borotva: után eddig mindig használtam arcszeszt évek óta. Azonban észrevettem hogy van olyan hogy apró piros foltszerűség jelenik meg az arcomon ami roppant kellemetlen.  :-\   Denim, Axe, Old Spice arcszeszeket használok általában.  :crazy: :borz2:

Kérdésem az hogy tudnátok e ajánlani valami olyan borotválkozás utáni arckrémet,  :idea: ami hasonló intenzítással bír mint az arcszeszek általában. Elvárásom hogy legyen hosszantartó illata mondjuk egy 6-8 órán keresztül is tudjam érezni. :naughty:  Illetve az arcomat is hűsítse.  :borotva2: (mentol ha jól tudom az hűsít)

Előre is köszönöm a válaszokat
 :) :)
 

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #312 Dátum: 2014. Június 26. - 00:09:02 »
Először is nem ártana tisztázni, hogy pontvérzés vagy most foltszerűség. Az elsőnél a pórusszélt vágod meg, a másodiknál pedig egy nagyobb bőrfelületet hántolsz le, de akár sok minden más is lehet... Ezt a borotválkozás utáni állapotot kéne megszüntetni AS, ASB vagy arckrém használattól függetlenül. Az alkoholos arcszeszek egyébként minden sérülésen, irritáción inkább segítenek, mint a másik kettő, de kipróbálhatod a timsót is, talán az is fog segíteni. A legjobb, ha minden irritáció, vágás, hántolás nélkül sikerülne megborotválkoznod. Ha pedig mégis az arcszeszeket szeretnéd mindenképp hibáztatni az apró piros foltszerűségekért, akkor próbáld ki az ASB-t ( Nivea, Gillette, L'Oreál) csak, hogy pl. a sarki bolti elérhetőségű mainstream vonalat említsem. Ezek mind egy kalap alatt szerintem nem túl sokat fognak változtatni a helyzeten, de stílust legalább nem kell váltanod, mert ugyanaz a kaliber, mint amiket AS-ből felsoroltál. Vannak egyébként egyéb úriemberesebb ASB márkák is, párat említve T&H, Trumper, Lócitán, stb. de valószínűsítem, hogy ezekre váltva, a folt mérete és milyensége sem nagyon fog változni, legfeljebb kicsit kevesebb pénzed marad a zsebedben... és ez esetben jönne egy újabb hasonló kérdés felénk, hogy hogyan tudnál több pénzt keresni!  :sör: :fetreng:     

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #313 Dátum: 2014. Június 26. - 00:23:22 »
Dani, tele van a pocakod? ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #314 Dátum: 2014. Június 26. - 00:46:13 »
Nem! baromira éhes vagyok! :-) Ennyire korogna?  ;)   

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici